Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 03:19 | London, Jul 19 01:19 | New York, Jul 18 21:19
Shanghai, Jul 19 09:19 | Tokyo, Jul 19 10:19 | Sydney, Jul 19 12:19

Експерти прогнозують подорожчаня яловичини і свинини у 2011 р.

Експерти прогнозують подорожчаня яловичини і свинини у 2011 р.
16 січня 2011 в 13:57 - Ілона Чіркова


Експерти прогнозують подорожчаня яловичини і свинини у 2011 р.

У 2011 році обсяги виробництва яловичини і свинини будуть зменшуватись, тому м'ясо буде дорожчати.Такий прогноз зробив заступник генерального директора Української аграрної конфедерації Олександр Ярославський на прес-конфернеції у столиці.

О. Ярославський зазначив, що у нас скорочується поголів'я великої рогатої худоби, що тягне за собою скорочення виробництва яловичини. Через це буде продовжена тенденція 2010 р. і ціни на яловичину будуть підвищуватись.

Щодо свинини, як зазначив експерт, то минулого року Україна збільшила виробництво майже на 20%. З огляду на те, що виробники обмежуються лише внутрішнім ринком, закупівельні ціни впали, тому, очевидно, що ціни у поточному році будуть підвищуватись.

Експерт повідомив, що на початку цього року на відкорм фермери будуть закладати меншу кількість поросят, тому навесні ми будемо спостерігати певне підвищення.

А от ціна на м'ясо птиці, на думку О. Ярославського, будуть регулюватися більшою мірою цінами на зовнішньому ринку, оскільки минулого року Україна збільшила експорт м'яса птиці майже вдвічі.

Експерти прогнозують подорожчаня яловичини і свинини у 2011 р.


Новини Статті Аналітика
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Лукашенко заборонив підвищувати ціни Лукашенко заборонив підвищувати ціни Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті