Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 02:14 | London, Jul 18 00:14 | New York, Jul 17 20:14
Shanghai, Jul 18 08:14 | Tokyo, Jul 18 09:14 | Sydney, Jul 18 11:14

Держрезерв переробляти зерно в борошно для соціального хліба до нового врожаю

Держрезерв переробляти зерно в борошно для соціального хліба до нового врожаю
18 березня 2011 в 12:00 - Роман Зайцев


Держрезерв переробляти зерно в борошно для соціального хліба до нового врожаю

Державне агентство з резерву планує продовжити програму переробки зерна в борошно для соціального хліба до отримання нового урожаю у разі її успішної реалізації.Про це заявив голова Держрезерву Олексій Лелюк в інтерв‘ю "Першому національному телеканалу", повідомляє прес-служба Кабміну.

"У разі успішної реалізації першого етапу програми переробки зерна Держрезерву в борошно для виготовлення соціального хліба, ця програма може бути пролонгована на період до нового урожаю", - сказав Лелюк.

"Держрезерв має потенційну можливість відповідно до плану освіження виділити близько 140 тис. тонн зерна, після переробки якого можна одержати понад 100 тис. тонн муки", - поінформував він.

Лелюк відзначив, що у разі ефективності програми переробки зерна Держрезерву в борошно підприємствами системи резерву, планується зробити її системною і масштабнішою.

"На першому етапі працюють за програмою поки що три підприємства системи резерву: Охтирській КХП, Дунаєвецький КХП і Куліндоровський КХП. У разі пролонгації програми ми зможемо завантажити всі 22 підприємства нашої системи. Їх потужності дозволяють переробляти 5 тис. тонн зерна за добу, тому є всі механізми для забезпечення регіонів України необхідною кількістю борошна для виробництва соціального хліба", - сказав голова Держрезерву.

Він зазначив, що реалізація цієї програми дозволить не лише завантажити роботою підприємства системи Держрезерву і забезпечити стабільну ціну на хліб, а й регулярно освіжати запаси зерна Держрезерву, що допоможе істотно заощадити бюджетні кошти.

За словами голови агентства, за ініціативою Держрезерву з метою зміцнення продовольчої безпеки планується цього року реалізувати державні програми "Цукор" і "Крупи".

Згідно з розпорядженням прем‘єр-міністра Миколи Азарова Держрезерв планує купити до 50 тис. тонн гречки з нового урожаю.

Також Держрезерв планує купувати цукор з метою запобігання цукровому ажіотажу, вирівнювання балансу попиту і пропозиції на ринку.

"Уряд нас підтримує, обіцяє виділити відповідні ресурси для закупівлі продовольчих товарів, що мають соціальну значущість", - наголосив Лелюк.

Держрезерв переробляти зерно в борошно для соціального хліба до нового врожаю


Новини Статті Аналітика
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Присяжнюк озвучив прогноз експорту зерна Присяжнюк озвучив прогноз експорту зерна У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Нібулон" відновив закупівлі зерна Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті