Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 07:14 | London, Jul 23 05:14 | New York, Jul 23 01:14
Shanghai, Jul 23 13:14 | Tokyo, Jul 23 14:14 | Sydney, Jul 23 16:14

Держрезерв каже, що не відмовлявся від китайської гречки

Держрезерв каже, що не відмовлявся від китайської гречки
Рейтинг: 0
Голосів: 0
6 травня 2011 в 16:20 - Роман Зайцев


Держрезерв каже, що не відмовлявся від китайської гречки

Голова Державного агентства резерву Олексій Лелюк заявив, що його відомство не коментувало в ЗМІ якість китайської гречки та перспективи її закупівлі в держрезерв.Як повідомляє прес-служба Держрезерву,  Лелюк підтвердив, що ніхто не доручав Держрезерву вести закупівлі китайської гречки.

"Проте, якщо китайська гречка пройде всі необхідні експертизи якості, то - відповідно до доручення уряду - вона може бути закладена в держрезерв", - повідомив він.

За словами Лелюка, Держрезерв - закуповує тільки продукцію, яка відповідає нормам ГОСТ та ДСТУ, що забезпечує належну якість продукції, що зберігається на наших складах.

"Якщо, за розпорядженням Кабінету Міністрів, держрезерву буде доручено провести якісний аналіз гречки, або будь-якої іншої продукції, і експерти підтвердять її повну відповідність українським стандартам, тоді цей продукт може бути закуплено і закладено в держрезерв. При цьому країна-виробник продукції значення не має", - підкреслив Лелюк.

Раніше ЗМІ з посиланням на Лелюка повідомляли, що Державний комітет України з державного матеріального резерву не має наміру закуповувати китайську гречку.

Держрезерв каже, що не відмовлявся від китайської гречки


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Глобалізація світових логістичних систем Глобалізація світових логістичних систем Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті