Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 07:04 | London, Apr 20 05:04 | New York, Apr 20 01:04
Shanghai, Apr 20 13:04 | Tokyo, Apr 20 14:04 | Sydney, Apr 20 16:04

Держрезерв готовий приймати китайську гречку

Держрезерв готовий приймати китайську гречку
12 травня 2011 в 17:40 - Роман Зайцев


Держрезерв готовий приймати китайську гречку

Державне агентство резерву готове приймати імпортовану із Китаю гречку у випадку, якщо буде відповідне доручення Кабінету міністрів. Про це заявив голова Держрезерву Олексій Лелюк у коментарі Першому національному телеканалу, повідомляє прес-служба відомства."Державне агентство резерву не отримувало розпорядження уряду щодо закладення китайської гречки в держрезерв. Але якщо таке доручення буде, то ми діятиме відповідно до законодавства", - сказав він.

"Наше завдання - підставити плече уряду, зробити так, щоб запобігти ціновим сплескам, ажіотажу на ринку продовольства", - підкреслив керівник Держрезерву.

За словами Лелюка, держрезерв має спеціальні склади, призначені саме для зберігання і переробки гречаної крупи.

Він зазначив, що відповідно до закону Агентство резерву закуповує і закладає тільки високоякісну продукцію, яка відповідає вітчизняним стандартам.

"Цілком можливо, що китайська гречка має гарантії якості, але в будь-якому випадку, якщо буде розпорядження уряду про перевірку, то держрезерв має таку можливість: у нас є власна лабораторія, одна з найсучасніших в Україні", - сказав чиновник.

"Ми приділяємо дуже велику увагу товарам, які закладаються в держрезерв, оскільки ідеться про продовольчу безпеку. Крім того, висока якість гарантує і якісне зберігання. Чим довше зберігається продукт, тим менше збитків зазнає держбюджет при його реалізації", - наголосив він.

Лелюк повідомив, що регламент зберігання гречаної крупи становить один рік.

Держрезерв готовий приймати китайську гречку


Новини Статті Аналітика
АМКУ оштрафував АМКУ оштрафував "гречаного" монополіста Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
В Україні новий врожай гречки очікується у кінці липня В Україні новий врожай гречки очікується у кінці липня Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Китайська гречка почала надходити до торгових мереж Китайська гречка почала надходити до торгових мереж Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Хліб Інвестбуд" купував китайську гречку за свої гроші У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна почала імпорт цукру Україна почала імпорт цукру Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті