Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 13 01:42 | London, Dec 12 23:42 | New York, Dec 12 19:42
Shanghai, Dec 13 07:42 | Tokyo, Dec 13 08:42 | Sydney, Dec 13 10:42

Держрезерв готовий приймати китайську гречку

Держрезерв готовий приймати китайську гречку
12 травня 2011 в 17:40 - Роман Зайцев


Держрезерв готовий приймати китайську гречку

Державне агентство резерву готове приймати імпортовану із Китаю гречку у випадку, якщо буде відповідне доручення Кабінету міністрів. Про це заявив голова Держрезерву Олексій Лелюк у коментарі Першому національному телеканалу, повідомляє прес-служба відомства.

"Державне агентство резерву не отримувало розпорядження уряду щодо закладення китайської гречки в держрезерв. Але якщо таке доручення буде, то ми діятиме відповідно до законодавства", - сказав він.

"Наше завдання - підставити плече уряду, зробити так, щоб запобігти ціновим сплескам, ажіотажу на ринку продовольства", - підкреслив керівник Держрезерву.

За словами Лелюка, держрезерв має спеціальні склади, призначені саме для зберігання і переробки гречаної крупи.

Він зазначив, що відповідно до закону Агентство резерву закуповує і закладає тільки високоякісну продукцію, яка відповідає вітчизняним стандартам.

"Цілком можливо, що китайська гречка має гарантії якості, але в будь-якому випадку, якщо буде розпорядження уряду про перевірку, то держрезерв має таку можливість: у нас є власна лабораторія, одна з найсучасніших в Україні", - сказав чиновник.

"Ми приділяємо дуже велику увагу товарам, які закладаються в держрезерв, оскільки ідеться про продовольчу безпеку. Крім того, висока якість гарантує і якісне зберігання. Чим довше зберігається продукт, тим менше збитків зазнає держбюджет при його реалізації", - наголосив він.

Лелюк повідомив, що регламент зберігання гречаної крупи становить один рік.

Держрезерв готовий приймати китайську гречку


Новини Статті Аналітика
АМКУ оштрафував АМКУ оштрафував "гречаного" монополіста Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В Україні новий врожай гречки очікується у кінці липня В Україні новий врожай гречки очікується у кінці липня Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Китайська гречка почала надходити до торгових мереж Китайська гречка почала надходити до торгових мереж Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Хліб Інвестбуд" купував китайську гречку за свої гроші У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна почала імпорт цукру Україна почала імпорт цукру Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Як байка, так і життя ціниться не за довжину, а за зміст.

Сенека
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті