Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 11:34 | London, Apr 20 09:34 | New York, Apr 20 05:34
Shanghai, Apr 20 17:34 | Tokyo, Apr 20 18:34 | Sydney, Apr 20 20:34

Більше 40% м’ясної та рибної продукції не придатні до вживання

Більше 40% м’ясної та рибної продукції не придатні до вживання
Рейтинг: 0
Голосів: 0




26 жовтня 2010 в 12:00 - Роман Зайцев


Більше 40% м’ясної та рибної продукції не придатні до вживання

Фахівці Держспоживстандарту забракували 42,5% перевіреної за час виробництва та оптової торгівлі рибної продукції.  



З перевірених 44,4 туб консервів -1 туб - 1000 умовних банок консервів- та 33,8 тонн іншої рибної продукції та морепродуктів 14,4 туб консервів та 15 тонн іншої рибної продукції не відповідали вимогам нормативної документації.

Про це повідомила прес-служба Держспоживстандарту України, передає "Дело" з посиланням на УНІАН. .

Основні відхилення від стандартних показників, виявлені під час перевірки - порушення за мікробіологічними показниками - 12% виявлених порушень - та фізико-хімічних порушень - 27%.

Найбільше порушень було виявлено в маркування продукції - більше половини (58%) всіх виявлених порушень.

За результатами перевірок, десяти підприємствам була заборонена реалізація абсолютно всієї їхньої продукції, ще 22 - окремих партій.

Підсумки перевірки м‘ясної продукції виявилися ще гіршими.

Фахівці Держспоживстандарту у третьому кварталі 2010 року перевірили 80 тонн м‘яса і м‘ясних напівфабрикатів під час виробництва та оптової торгівлі на загальну суму 1,3 млн. гривень.

Через невідповідність нормативам було забраковано 36 тонн, що становить 45% продукції, на суму 387,3 тис. гривень.

Згідно з повідомленням відомства, загалом було проведено 35 первинних перевірок. Під час 31 з них були виявлені порушення вимог.

Основними порушеннями були: незадовільний санітарний стан виробництва, порушення технологічної дисципліни під час виробництва продукції, недоліки підготовки виробництва, незадовільна організація приймального та періодичного контролю готової продукції.

Мінімальний відсоток браку було виявлено за підсумками перевірки молочної продукції та фасованої води та напоїв.

Так, інспектори Держспоживстандарту за 9 місяців 2010 року перевірили 195 тонн продукції на суму 2,8 млн. гривень.

Вимогам нормативної документації не відповідало майже 40 тонн (20%) на суму 494,6 тис. гривень.

Серед перевірених продуктів були молочні консерви, сухе молоко, сичужний сир і сир, казеїн, морозиво, молоко.

В цілому було перевірено 139 підприємств, на 92 з них виявлені порушення.

Найбільш поширеними були порушення вимог за фізико-хімічними та мікробіологічними, органолептичними показниками, порушення правил маркування споживчої і транспортної упаковки.

У категорії "фасована вода та напої" було забраковано 28% з близько 230,5 тис. дал перевіреної продукції на загальну суму понад 1,3 млн. гривень.

У відомстві відзначають, що продукція не відповідала вимогам за фізико-хімічним показникам - у 6 випадках, мікробіологічним - у 5 випадках, органолептичним показникам - в 1 випадку.

У 15 випадках на підприємствах не було сертифіката відповідності на продукцію, а маркування і упаковка була з порушеннями в 93 випадках.

Штрафи за порушення вимог в Україні об‘єктивно невисокі, і порушників як правило не лякають.

Так, одне з підприємств Черкас де були в партія заморожених пельменів були виявлені бактерії групи кишкової палички і порушення фізико-хімічних показників було оштрафовано всього на 170 грн.

Більше 40% м’ясної та рибної продукції не придатні до вживання


Новини Статті Аналітика
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Ціни на овочі продовжують бити рекорди Ціни на овочі продовжують бити рекорди Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Світові ціни на харчі залишаються стабільно високими Світові ціни на харчі залишаються стабільно високими Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
У квітні овочі та фрукти подорожчали майже на 22% У квітні овочі та фрукти подорожчали майже на 22% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Кава може подорожчати ще на 40% Кава може подорожчати ще на 40% Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті