Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 22 08:10 | London, Jun 22 06:10 | New York, Jun 22 02:10
Shanghai, Jun 22 14:10 | Tokyo, Jun 22 15:10 | Sydney, Jun 22 17:10

АМКУ наказав яйцям не дорожчати в період великодніх свят

АМКУ наказав яйцям не дорожчати в період великодніх свят
18 квітня 2011 в 18:00 - Роман Зайцев


АМКУ наказав яйцям не дорожчати в період великодніх свят

Антимонопольний комітет зобов'язав 40 птахофабрик утриматися від підвищення цін на яйця в період великодніх свят.Про це повідомляє агентство "Українські новини" із посиланням на прес-службу АМКУ.

"У зв‘язку з підвищеним попитом на курячі яйця в період великодніх свят необхідно забезпечити стабільну цінову ситуацію на цьому ринку. З відповідними вимогами Антимонопольний комітет звернувся до найбільших птахофабрик", - цитується в повідомленні заступник голови комітету Олена Чернелевська.

У повідомленні зазначається, що протягом третьої декади березня вартість курячих яєць у більшості регіонів зросла.

Підприємства-виробники пояснюють це підвищенням видатків на комбікорми, які подорожчали через високі ціни на фуражне зерно та шрот на внутрішньому ринку.

Водночас, АМКУ установив, що в січні-березні середні ціни на фуражне зерно, соняшниковий і соєвий шрот, готові комбікорми для птиці істотно не змінювалися.

За висновками комітету, для значного підвищення учасниками ринку оптово-відпускних цін не було економічних підстав.

Вимоги утриматися від підвищення цін на яйця висунуто, зокрема, холдингу "Авангард" (Івано-Франківська обл.), підприємствам "Бориспіль Агро Трейд" (Київська обл.), "Інтер-Запоріжжя", птахофабриці "Київська", агрофірмам "Бережанська птахофабрика" (Київська обл.), "Тернопільська птахофабрика", "Відрадівська птахофабрика" (Одеська обл.), "Комінтернівська птахофабрика" (Одеська обл.), птахофабрикам "Крупець" (Рівненська обл.) і "Лисичанська птахофабрика" (Луганська обл.).

Про результати розгляду цих вимог підприємства мають повідомити в десятиденний термін.

Учасники ринку мають також сприяти укладенню прямих контрактів для реалізації курячих яєць із підприємствами роздрібної торгівлі.

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет рекомендує учасникам продовольчого ринку утриматися від необґрунтованого підвищення цін перед Великоднем.

АМКУ наказав яйцям не дорожчати в період великодніх свят


Новини Статті Аналітика
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
АМКУ дозволив Eni зайти на український газовий ринок АМКУ дозволив Eni зайти на український газовий ринок Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
АМКУ дозволив шведам поглинути АМКУ дозволив шведам поглинути "Акцепт Банк" МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Газпром" каже, що ні про що з Україною не домовлявся Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе!

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті