Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 01:03 | London, Jul 20 23:03 | New York, Jul 20 19:03
Shanghai, Jul 21 07:03 | Tokyo, Jul 21 08:03 | Sydney, Jul 21 10:03

Аграрний фонд починає інтервенції борошна, щоб зупинити зростання цін на хліб

Аграрний фонд починає інтервенції борошна, щоб зупинити зростання цін на хліб
Рейтинг: 0
Голосів: 0
17 лютого 2011 в 20:09 - Роман Зайцев


Аграрний фонд починає інтервенції борошна, щоб зупинити зростання цін на хліб

Аграрний фонд починає інтервенції борошна для забезпечення стабільних цін на ринку хліба.Про це заявив директор департаменту розвитку аграрного ринку Міністерства аграрної політики і продовольства Анатолій Розгон на селекторній нараді в міністерстві, повідомляє агентство "УНІАН".

За інформацією Мінагропроду, за останній місяць ціни на пшеницю зросли в середньому на 5-7%, на борошно - на 6%.

Розгон повідомив, що для запобігання зростанню цін на борошно і хліб уряд ухвалив рішення про інтервенції борошна з Аграрного фонду.

"Зараз вирішуються організаційні питання, ціни проходять доузгодження в Мінекономіки, оскільки це передбачено порядком, і з наступного тижня буде забезпечене борошно за стабільними цінами, що дозволить забезпечити стабільність цін на ринку хліба, в першу чергу масових сортів", - сказав він.

Разом із тим, Розгон нагадав, що відповідно до закону "Про ціни і ціноутворення" зміна цін на борошно як на соціальний продукт підлягає декларуванню.

"Зміна цін на борошно підлягає декларуванню, і тому виробникам борошна перед тим, як підвищити ціни на борошно, потрібно буде шукати серйозні аргументи, щоб обґрунтувати це подорожчання", - зазначив він.

На нараді міністерство домовилося з обласними адміністраціями 25 регіонів України, що регіональні ресурси зерна будуть задіяні частково для забезпечення потреб регіонів.

"Оскільки борошно із державних ресурсів може бути використане лише для забезпечення соціально значущих продуктів, у першу чергу хлібу, то, наприклад, для потреб виготовлення макаронних і кондитерських виробів може бути використане зерно як з регіональних ресурсів, так і з Держматрезерву", - додав Розгон.

Аграрний фонд починає інтервенції борошна, щоб зупинити зростання цін на хліб


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті