Інвестиції.орг

Kyiv, May 26 06:42 | London, May 26 04:42 | New York, May 26 00:42
Shanghai, May 26 12:42 | Tokyo, May 26 13:42 | Sydney, May 26 15:42

Фінляндія готова інвестувати в розвиток ІТ у Львові9 лютого 2011 в 17:26 - Ілона Чіркова


Фінляндія готова інвестувати в розвиток ІТ у Львові

Сьогодні, 9 лютого, міський голова Львова зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Фінляндської Республіки в Україні Крістером Міккелссоном.Зустріч відбулася у рамках офіційного візиту посла на Львівщину, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, під час зустрічі обговорено ситуацію в регіоні, перспективи та напрямки подальшої економічної та політичної співпраці Львова з Фінляндією.

А також запровадження системи електронних квитків. За допомогою фахівців з Фінляндії у Львівському академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької буде запроваджена система електронного продажу квитків.

Посол Фінляндії Крістер Міккелссон також зазначив, що відома компанія Фінляндії з ІТ зацікавлена розвивати цю сферу у Львові.

Міський голова Андрій Садовий зазначає, що сьогодні у Львові в ринку ІТ працює багато людей, кожна особа генерує в рік до 20 тис доларів доходу, а це – 150 млн в рік.

На цей ринок треба робити ставку. Місто визначило розвиток ІТ одним з пріоритетних. У 2011 році Львів повинен стати місто науки, тому ми активно підтримуватимемо ІТ- сферу.

Нагадаємо, що це вже другий візит Крістера Міккелссона до Львова. Уперше він приїхав до Львова восени 2009 року.

Фінляндія готова інвестувати в розвиток ІТ у Львові


Новини Статті Аналітика
Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в "Укрексімбанку" 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Завжди вибирайте самий важкий шлях - на ньому Ви не зустрінете конкурентів!

Шарль де Голь
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті