Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 19 21:56 | London, Apr 19 19:56 | New York, Apr 19 15:56
Shanghai, Apr 20 03:56 | Tokyo, Apr 20 04:56 | Sydney, Apr 20 06:56

Янукович наказав електроенергії дорожчати до Євро-2012

Янукович наказав електроенергії дорожчати до Євро-2012
28 квітня 2011 в 13:00 - Роман Зайцев


Янукович наказав електроенергії дорожчати до Євро-2012

Національна комісія регулювання електроенергетики у квітні та грудні 2011 року повинна прийняти постанови про приведення відпускних тарифів на електроенергію для побутових споживачів (населення) до економічно обґрунтованого рівня.Відповідні терміни вказані в Національному плані дій на 2011 рік щодо упровадження програми економічних реформ до 2014 року, затвердженому указом президента Віктора Януковича від 27 квітня, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Таким чином, при прийнятті відповідних рішень тарифи на електроенергію для населення можуть зрости з травня 2011 року та із січня 2012 року.

Як повідомлялося, стратегія економічних реформ президента на 2010-2014 роки передбачає поступове встановлення економічно обґрунтованих тарифів на електроенергію із наданням адресної допомоги бідним верствам населення.

Держава стримувала ціни на електроенергію для населення протягом семи років - з квітня 1999 року по квітень 2006 року.

Це призвело до того, що незмінні ціни перестали покривати витрати, пов‘язані з виробництвом, транспортуванням та постачанням електроенергії.

Українська влада в кінці 2005 року почала поетапне приведення відпускних тарифів на електроенергію для побутових споживачів до економічно обґрунтованого рівня.

Відпускні тарифи на електроенергію для населення з 1 травня 2006 року зросли на 25%, а з 1 вересня - ще на 25%.

Планувалося, що відпускні ціни на електроенергію для населення будуть приведені до економічно обґрунтованого рівня до середини 2008 року.

Однак цей процес був припинений і зростання цін на електроенергію для побутових споживачів був знову заморожене, але вже до 2011 року.

У 2011 році комісія двічі підвищила ціни на електроенергію для населення.

 З 1 лютого НКРЕ підвищила тарифи для населення, яке споживає понад 150 кВт-год електроенергії на місяць, на 30%.

З 1 квітня НКРЕ підвищила тарифи на електроенергію для населення на 15%.

НКРЕ переглядає тарифи для населення із метою їх поступового приведення до економічно обґрунтованого рівня, а також для скорочення рівня перехресного субсидування за рахунок промислових споживачів.

Населення не оплачує і половини фактичних витрат на виробництво, передачу та постачання електроенергії.

Янукович наказав електроенергії дорожчати до Євро-2012


Новини Статті Аналітика
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Лукашенко заборонив підвищувати ціни Лукашенко заборонив підвищувати ціни Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх залежить від зусиль.

Софокл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті