Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 17:46 | London, Jul 20 15:46 | New York, Jul 20 11:46
Shanghai, Jul 20 23:46 | Tokyo, Jul 21 00:46 | Sydney, Jul 21 02:46

Україна продасть білорусам 2,5 млрд. кВт/год електроенергії

Україна продасть білорусам 2,5 млрд. кВт/год електроенергії
7 лютого 2011 в 16:31 - Роман Зайцев


Україна продасть білорусам 2,5 млрд. кВт/год електроенергії

Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго" домовилося з "Беленерго" про поставки 2011 року до 2,5 млрд. кВт/год української електроенергії.Про це повідомив перший віце-прем`єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, передає УНІАН.

За його словами, у рамках узгодженого контракту сторони також домовилися, що електроенергія, яка була недопоставлена до Білорусі у січні 2010 року, коли тривали переговори, буде допоставлена протягом лютого і березня.

Сторони домовилися про взаємовигідну ціну електроенергії, що поставляється, яка розраховується за формулою, прив`язаною до параметрів цін, які складаються на оптовому ринку електроенергії в Україні.

"Білорусь потребує електроенергії, а Україні вигідно поставляти її, оскільки це додаткове завантаження цілого ланцюжка підприємств - вугільників, транспортників і енергетиків, в першу чергу, теплових електростанцій. Окрім цього, держава одержує додаткову валюту", - сказав він.

ДПЗД "Укрінтеренерго" відновило поставки електроенергії до Білорусі, тимчасово припинені через неузгодження з білоруським контрагентом питання ціни експорту.

Потужність експортних поставок становить 150 МВт і найближчим часом прогнозується її збільшення.

У 2010 році експорт електроенергії до Білорусі з України здійснювали ДПЗД "Укрінтеренерго" і ТОВ "Східенерго", яке входить до структури приватного енергохолдингу "Дтек".

При цьому на Білорусь припадало близько 70% обсягу усіх експортних поставок електроенергії з України.

Україна продасть білорусам 2,5 млрд. кВт/год електроенергії


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті