Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 00:02 | London, Apr 19 22:02 | New York, Apr 19 18:02
Shanghai, Apr 20 06:02 | Tokyo, Apr 20 07:02 | Sydney, Apr 20 09:02

СБ може виділити Україні $ 400 млн. водо- та теплозабезпечення

СБ може виділити Україні $ 400 млн.  водо- та теплозабезпечення
6 лютого 2011 в 11:12 - Роман Зайцев


СБ може виділити Україні $ 400 млн. водо- та теплозабезпечення

Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Юрій Хіврич повідомив, що Світовий банк (СБ) може виділити Україні в наступному році по $ 200 млн на розвиток програм водозабезпечення та теплозабезпечення."У нас буквально тиждень тому відбулася зустріч з представниками Світового банку і вони дали обіцянку продовжити цю співпрацю і обіцяють нам в наступному році ще $ 200 млн на воду і $ 200 млн на тепло", - заявив Хіврич.

За словами заступника міністра, держава сьогодні при ЖКГ сподівається не тільки на кошти, закладені в тарифи на житлокомунпослуги, а й на залучені кредити, гранди міжнародних фінустанов, компаній, а також працює над залученням нових кредитних коштів у галузь.

"Ми сподіваємося не лише на ті кошти, які закладені в тарифи або виділені державою. Ми активно працюємо зараз з міжнародними організаціями для впровадження кредитів. У нас сьогодні освоюються кошти кредиту Світового банку на водопостачання в 15 містах у розмірі 140 млн грн. Ці кошти будуть в основному спрямовані на заміну великого устаткування, насосного обладнання. Відсоток цього кредиту з 15 жовтня 0,6% річних - це дуже вигідний кредит", - вважає Хіврич.

Крім цього, він зазначив, що за рахунок наданого шведською організацією гранда, в 22 містах України проводиться енергоаудит водопостачальних підприємств, що дозволить у майбутньому залучити кредити.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Європейський Союз (ЄС) виділить Україні перший транш у розмірі 31 млн євро на проекти енергозбереження в рамках програми Бюджетної підтримки.

СБ може виділити Україні $ 400 млн.  водо- та теплозабезпечення


Новини Статті Аналітика
Новий проект СБ з енергозбереження допоможе Україні зменшити енергоємність на 50 відсотків Новий проект СБ з енергозбереження допоможе Україні зменшити енергоємність на 50 відсотків НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Мінагропрод планує виділити 500 мільйонів гривень для компенсації кредитів аграріям Мінагропрод планує виділити 500 мільйонів гривень для компенсації кредитів аграріям Світовий банк лякає Україну негараздами Світовий банк лякає Україну негараздами Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Світовий банк прогнозує кінець ери долара Світовий банк прогнозує кінець ери долара Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Світовий банк затвердив позику на енергозбереження в Українi Світовий банк затвердив позику на енергозбереження в Українi Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Світовий банк позичив Україні 200 мільйонів на енергозбереження Світовий банк позичив Україні 200 мільйонів на енергозбереження Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті