Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 03:15 | London, Jul 19 01:15 | New York, Jul 18 21:15
Shanghai, Jul 19 09:15 | Tokyo, Jul 19 10:15 | Sydney, Jul 19 12:15

Росія і Україна хочуть створити уранове СП

Росія і Україна хочуть створити уранове СП
11 жовтня 2010 в 09:01 - Роман Зайцев


Росія і Україна хочуть створити уранове СП

Росія і Україна обговорюють питання про створення комерційного СП у сфері збагачення урану.  Про це заявив журналістам глава держкорпорації "Росатом" Сергій Кирієнко, повідомляє агентство "Інтерфакс".

"Є домовленості - і ми працюємо над створенням СП зі збагачення урану як комерційного підприємства", - повідомив він.

"Такому великому виробнику електроенергії на АЕС вкрай важливо мати гарантований доступ до послуг зі збагачення урану", - підкреслив Кирієнко.

За його словами, СП з Україною буде створюватися за аналогією з СП, яке створюється з Казахстаном. Мова йде про підприємство на території РФ.

Як повідомлялося, "Ядерне паливо" купило 10% акцій російського Міжнародного центру зі збагачення урану (МЦЗУ).

НАК "Казатомпром" через СП з "Техснабекспорт" - ЗАТ "Центр збагачення урану" (ЦОУ) - купить частку в найбільшому російському підприємстві зі збагачення урану ВАТ "Уральський електрохімічний комбінат" (УЕХК).

Передбачається, що російсько-казахстанське СП буде в межах своєї частки в капіталі УЕХК купувати в комбінату продукцію на основі довгострокового договору за цінами, відповідними цінами постачань від УЕХК іншим покупцям.

При цьому ЗАТ "ЦОУ" не буде самостійним ринковим гравцем, а замість цього планується підписати відповідну маркетингову угоду.

Російсько-казахстанське підприємство ЗАТ "ЦОУ" було створене в 2006 році в рамках реалізації комплексної програми двостороннього співробітництва в атомній сфері.

Росія і Україна хочуть створити уранове СП


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті