Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 18 21:08 | London, Mar 18 19:08 | New York, Mar 18 15:08
Shanghai, Mar 19 03:08 | Tokyo, Mar 19 04:08 | Sydney, Mar 19 06:08

Президент Азербайджану хоче поглибити відносини в українській енергетиці

Президент Азербайджану хоче поглибити відносини в українській енергетиці
28 жовтня 2010 в 13:50 - Роман Зайцев


Президент Азербайджану хоче поглибити відносини в українській енергетиці

Президент Азербайджану Ільхам Алієв упевнений у поглибленні співробітництва його країни з Україною в паливно-енергетичному комплексі.  

Про це він сказав, відкриваючи 2 засідання ради президентів України й Азербайджану, повыдомляє агентство "Українські новини".

"Питання, які Ви виділили, дуже важливі для нас, для наших відносин, питання, пов‘язані з паливом і енергетикою, між нашими країнами завжди розвивалися в дусі дружби, конструктивізму. На сьогоднішньому етапі існують нові ідеї й можливості для розширення цього співробітництва", - сказав президент Азербайджану.

Алієв виразив задоволення позитивним впливом співробітництва в паливно-енергетичній сфері на зростання товарообігу між країнами й виразив сподівання, що питання, які будуть обговорюватися на зустрічі в четвер, зіграють важливу роль у розвитку двосторонніх відносин.

Крім того, Алієв зазначив, що політична підтримка, яку Україна й Азербайджан надають один одному, у тому числі на міжнародній арені, є дуже важливою, підкресливши, що співробітництво в Чорноморському й Каспійському басейнах неможливо без співробітництва України й Азербайджану.

Президент Азербайджану хоче поглибити відносини в українській енергетиці


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз" та Турецька державна нафтова компанія ТРАО домовились про підписання угоди про співробітництво Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз" веде переговори з італійською Eni про співробітництво у видобутку вуглеводнів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна і Азербайджан почали говорити про постачання скрапленого газу Україна і Азербайджан почали говорити про постачання скрапленого газу Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна та Азербайджан домовилися про спільну реалізацію інвестпроектів Україна та Азербайджан домовилися про спільну реалізацію інвестпроектів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Янукович хоче до Євро-Азiйського нафтотранспортного коридору Янукович хоче до Євро-Азiйського нафтотранспортного коридору Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті