Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 11:34 | London, Jul 16 09:34 | New York, Jul 16 05:34
Shanghai, Jul 16 17:34 | Tokyo, Jul 16 18:34 | Sydney, Jul 16 20:34

Підприємцям заборонили оплачувати понад 10 тис. грн. готівкою за електроенергію21 березня 2011 в 07:28 - Ілона Чіркова


Підприємцям заборонили оплачувати понад 10 тис. грн. готівкою за електроенергію

Про це йдеться в постанові НБУ від 22.12.2010 р. № 573 № "Про внесення змін до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні".Зазначене положення було зареєстровано у Міністерства юстиції України 09.03.2011 р. № 279/19017 і 16 березня оприлюднене на сайті НБУ.

НБУ заборонили підприємствам і підприємцям розраховується між собою під час закупівлі сільськогосподарської продукції і за спожиту електроенергію.

На сьогоднішній день ліміт встановлений не тільки на розмір одиничної операції в день, але і в цілому на розрахунки декількома розрахунковими документами.

Всі платежі понад 10 тис. грн. повинні проводиться виключно в безготівковій формі.

Також не можна розплачуватися за сільгосппродукції та електроенергію у сумі понад 10 тис. грн. в день за допомогою корпоративної платіжної картки.

На сьогоднішній день готівкою в сумі понад 10 тис. грн. в день підприємства і підприємці можуть розраховується за договорами з фізичними особами, погашення зобов‘язання перед державним бюджетом і Пенсійним фондом України, а також надавати благодійну допомогу.

Підприємцям заборонили оплачувати понад 10 тис. грн. готівкою за електроенергію


Новини Статті Аналітика
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Швейцарія відмовляється від атомних електростанцій Швейцарія відмовляється від атомних електростанцій Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Інновація в організації діяльності фінансової служби корпорації Інновація в організації діяльності фінансової служби корпорації I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Запорізька АЕС у 2011 р. виробила 16,95 млрд кВт.год електроенергії Запорізька АЕС у 2011 р. виробила 16,95 млрд кВт.год електроенергії Підприємницькі університети в інфраструктурі інноваційного розвитку національної економіки Підприємницькі університети в інфраструктурі інноваційного розвитку національної економіки I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті