Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 13:40 | London, Jul 22 11:40 | New York, Jul 22 07:40
Shanghai, Jul 22 19:40 | Tokyo, Jul 22 20:40 | Sydney, Jul 22 22:40

Німецька компанія інвестує в розвиток вітроенергетики на Донеччині

Німецька компанія інвестує в розвиток вітроенергетики на Донеччині
5 жовтня 2010 в 11:15 - Роман Зайцев


Німецька компанія інвестує в розвиток вітроенергетики на Донеччині

Німецькі інвестори мають намір вкласти значну суму в розвиток вітроенергетики на Донеччині.  Про це розповів президент німецької інвест-компанії Йоахим Фурлендер в інтерв‘ю Deutsche Welle.

За його словами, перша установка буде споруджена поблизу Азовського моря, де є сприятливі природні умови для розвитку альтернативної енергетики.

У рамках проекту протягом року запрацюють 10 нових німецьких вітроагрегатів, які мають повністю покрити потреби в електропостачанні Новоазовського району, де їх і розмістять.

За словами Фурлендера, розглядається також можливість виробництва на одному із заводів у Донецькій області компонентів обладнання для українського та німецького енергетичного ринку.

Водночас, німецький інвестор звернув увагу на існування певних перешкод для більш активного приходу іноземних підприємців в Україну.

"Інвестиційний клімат нині в Україні доволі прохолодний. Зокрема європейські банки досить скептично ставляться до пропозицій інвестувати проекти в Україні", - зауважив Фурлендер.

Утім, за його словами, реалізація проекту має показати і довести міжнародним інвесторам, що економіка України працює.

Українська вітроенергетика і для вітчизняних, і для іноземних інвесторів - дуже перспективний напрямок, говорить експерт енергетичного ринку, науковець-економіст Олег Кутиркін.

Він зазначає, що в країні є політична воля довести долю альтернативних джерел енергії до 15% енергоринку, що передбачено законом "про зелений тариф".

Якщо до цього ж Україна стане надійнішою для іноземного інвестора в питаннях умов ведення бізнесу, то про результати можна буде говорити частіше, ніж про перспективи, додав експерт.

Німецька компанія інвестує в розвиток вітроенергетики на Донеччині


Новини Статті Аналітика
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті