Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 25 07:39 | London, Apr 25 05:39 | New York, Apr 25 01:39
Shanghai, Apr 25 13:39 | Tokyo, Apr 25 14:39 | Sydney, Apr 25 16:39

Міненерговугілля рекомендує нафтотрейдерам дотримуватися цінового коридору

Міненерговугілля рекомендує нафтотрейдерам дотримуватися цінового коридору
24 березня 2011 в 13:20 - Роман Зайцев


Міненерговугілля рекомендує нафтотрейдерам дотримуватися цінового коридору

Експертно-аналітична група рекомендувала трейдерам дотримуватися встановленого раніше цінового коридору - 9,5 гривні за літр на бензин А-95 та 9 гривень за літр на дизельне пальне. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міненерговугілля."23 березня 2011 року під головуванням міністра Юрія Бойка відбулося засідання Експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерговугілля", - йдеться в повідомленні.

Згідно з озвученими під час засідання даними, зростання цін на нафтопродукти з 11 березня до 23 березня 2011 року мало наступний характер:

Роздрібна ціна бензину А-95 в України збільшилася на 1,05%, в Європі знизилася на 2,29%; дизельного пального - на 1,68%, в Європі - на 0,72%.

"Експертно-аналітична група рекомендувала компаніям-учасникам ринку дотримуватися встановленого на попередньому засіданні групи цінового коридору, верхня межа якого не перевищуватиме 9,5 гривні за літр на бензин А-95 та 9 гривень за літр - на дизельне пальне", - зазначає прес-служба відомства.

Бойко дав доручення НАК "Нафтогаз України" провести закупівлю 100 тисяч тонн світлих нафтопродуктів та 100 тисяч тонн нафти для подальшої переробки.

Під час засідання учасники також обговорили доопрацьований проект Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та вітчизняними виробниками нафтопродуктів щодо збільшення обсягів переробки нафти у 2011 році та наступних роках.

Міненерговугілля рекомендує нафтотрейдерам дотримуватися цінового коридору


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Технології виробництва біопалива Технології виробництва біопалива I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті