Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 23 17:09 | London, Apr 23 15:09 | New York, Apr 23 11:09
Shanghai, Apr 23 23:09 | Tokyo, Apr 24 00:09 | Sydney, Apr 24 02:09

Компанія Ахметова скоротила поставки електроенергії в Центральну Європу в 9,8 рази

Компанія Ахметова скоротила поставки електроенергії в Центральну Європу в 9,8 рази
22 лютого 2011 в 11:23 - Роман Зайцев


Компанія Ахметова скоротила поставки електроенергії в Центральну Європу в 9,8 рази

ДТЕК скоротила поставки електроенергії в Центральну Європу в десять разів після пожежі на трансформаторі, повідомляє Bloomberg."З ранку ми були поінформовані про пожежу на державній трансформаторній станції в Бурштині на західному кордоні України, що призвело до обмеження енергопостачання для наших клієнтів від 490 МВт на місяць до 50 МВт", - повідомив головний виконавчий директор енергоекспортного підрозділу ДТЕК Андрій Фаворов.

ДТЕК поставляє електроенергію в Угорщину і Словаччину, які потім продають її в Німеччину і Чехію.

За словами А.Фаворова, ремонтні роботи на пошкодженому трансформаторі займуть близько трьох тижнів. Однак, причини пожежі названі не були. ДТЕК не буде оголошувати форс-мажору, оскільки він може купувати електроенергію в Німеччині для клієнтів, хоча повинен буде платити на 15% більше владі Німеччини, ніж Україні", - додав А.Фаворов.

Нагадаємо, що форс-мажор - це законна причина, яка дозволяє компаніям не виконувати домовленостей щодо поставок з незалежних від них причин.

ДТЕК - енергетичний підрозділ System Capital Management, що представляє собою вертикальну інтеграцію підприємств, які створюють виробничий ланцюжок від видобутку і збагачення вугілля до генерації та дистрибуції електроенергії.

Компанія Ахметова скоротила поставки електроенергії в Центральну Європу в 9,8 рази


Новини Статті Аналітика
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Українські БТРи прибули в Ірак Українські БТРи прибули в Ірак Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ДТЕК зацікавився атомною енергетикою ДТЕК зацікавився атомною енергетикою Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ДТЕК презентувала компанію, яка займатиметься альтернативним газом ДТЕК презентувала компанію, яка займатиметься альтернативним газом У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті