Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 17:23 | London, Jul 22 15:23 | New York, Jul 22 11:23
Shanghai, Jul 22 23:23 | Tokyo, Jul 23 00:23 | Sydney, Jul 23 02:23

ЄБРР надасть "Укренерго" кредит у розмірі до 175 млн. євро

ЄБРР надасть "Укренерго" кредит у розмірі до 175 млн. євро
Рейтинг: 0
Голосів: 0
20 жовтня 2010 в 09:15 - Роман Зайцев


ЄБРР надасть "Укренерго" кредит у розмірі до 175 млн. євро

ЄБРР надасть НЕК "Укренерго" кредит у розмірі до 175 млн. євро строком на 15 років під державну гарантію.  Даний кредит надається разом з кредитом Європейського інвестиційного банку такого ж об‘єму і буде використаний для фінансування будівництва лінії електропередачі 750 кВ довжиною 190 км між Запорізькою АЕС та новою підстанцією у місті Каховка, передає видання "Дело".

З коштів кредиту буде фінансуватися будівництво підстанції 750 кВ в Каховці та двох заходів лінії електропередачі 330 кВ в Херсонській області.

Кредит також буде використаний для реконструкції двох ліній електропередачі 330 кВ в Запорізькій області та підстанції 330 кВ у Новій Каховці.

Будівництво розпочинається на початку 2011 року і завершиться через два роки.

Загальна вартість проекту складе 500 млн. євро. 175 млн. євро виділить Європейський інвестиційний банк, 150 млн. євро - компанія "Укренерго", яка і залучає кредити.

Проект має першорядне значення для енергосистеми України, оскільки допоможе зменшити втрати при передачі електроенергії і залежність країни від імпортного палива.

Він дозволить використовувати незадіяні потужності Запорізької АЕС для електропостачання підприємств і домогосподарств в південній частині України та в Криму.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні.

За даними на 1 жовтня 2010 року він взяв на себе зобов‘язання щодо надання інвестицій на суму приблизно 5,1 млрд. євро в рамках 204 проектів.

ЄБРР надасть "Укренерго" кредит у розмірі до 175 млн. євро


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Кабмін дозволив Кабмін дозволив "Укренерго" позичити 175 мільйонів Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті