Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 20 07:35 | London, Feb 20 05:35 | New York, Feb 20 01:35
Shanghai, Feb 20 13:35 | Tokyo, Feb 20 14:35 | Sydney, Feb 20 16:35

ЄБРР надасть "Укренерго" кредит у розмірі до 175 млн. євро

ЄБРР надасть "Укренерго" кредит у розмірі до 175 млн. євро
Рейтинг: 0
Голосів: 0
20 жовтня 2010 в 09:15 - Роман Зайцев


ЄБРР надасть "Укренерго" кредит у розмірі до 175 млн. євро

ЄБРР надасть НЕК "Укренерго" кредит у розмірі до 175 млн. євро строком на 15 років під державну гарантію.  

Даний кредит надається разом з кредитом Європейського інвестиційного банку такого ж об‘єму і буде використаний для фінансування будівництва лінії електропередачі 750 кВ довжиною 190 км між Запорізькою АЕС та новою підстанцією у місті Каховка, передає видання "Дело".

З коштів кредиту буде фінансуватися будівництво підстанції 750 кВ в Каховці та двох заходів лінії електропередачі 330 кВ в Херсонській області.

Кредит також буде використаний для реконструкції двох ліній електропередачі 330 кВ в Запорізькій області та підстанції 330 кВ у Новій Каховці.

Будівництво розпочинається на початку 2011 року і завершиться через два роки.

Загальна вартість проекту складе 500 млн. євро. 175 млн. євро виділить Європейський інвестиційний банк, 150 млн. євро - компанія "Укренерго", яка і залучає кредити.

Проект має першорядне значення для енергосистеми України, оскільки допоможе зменшити втрати при передачі електроенергії і залежність країни від імпортного палива.

Він дозволить використовувати незадіяні потужності Запорізької АЕС для електропостачання підприємств і домогосподарств в південній частині України та в Криму.

ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні.

За даними на 1 жовтня 2010 року він взяв на себе зобов‘язання щодо надання інвестицій на суму приблизно 5,1 млрд. євро в рамках 204 проектів.

ЄБРР надасть "Укренерго" кредит у розмірі до 175 млн. євро


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Кабмін дозволив Кабмін дозволив "Укренерго" позичити 175 мільйонів Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті