Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 05:47 | London, Feb 19 03:47 | New York, Feb 18 23:47
Shanghai, Feb 19 11:47 | Tokyo, Feb 19 12:47 | Sydney, Feb 19 14:47

Азаров запропонував Туреччині купувати електроенергію

Азаров запропонував Туреччині купувати електроенергію
15 березня 2011 в 11:40 - Роман Зайцев


Азаров запропонував Туреччині купувати електроенергію

Прем`єр-міністр Микола Азаров запропонував Туреччині купувати електроенергію в Україні.

Таку пропозицію український прем`єр озвучив на брифінгу після зустрічі з прем`єр-міністром Турецької Республіки Реджепом Ердоганом, повідомляє УНІАН.

При цьому Азаров підкреслив, що з боку турецького колеги почув зацікавленість у такій пропозиції.

"Що стосується експорту електроенергії до Туреччини, то це питання у зв`язку з тим, що у нас є така можливість, почало обговорюватися. Прем`єр-міністр Туреччини зацікавився цією пропозицією", - сказав Азаров.

Він зазначив, що під час переговорів була досягнута домовленість про те, щоб доручити профільним міністрам обох країн вивчити питання про можливість закупівлі Туреччиною електроенергії в Україні.

У цьому контексті Азаров зазначив, що в Україні планується будівництво третього і четвертого блоків Хмельницької АЕС. "Тобто на турецький ринок ми могли б вийти з хорошою серйозною перспективою", - сказав він.
 

Азаров запропонував Туреччині купувати електроенергію


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна замiнює експортнi квоти на зерно митом Україна замiнює експортнi квоти на зерно митом Українські експортери залишають Європу Українські експортери залишають Європу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті