Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 04:04 | London, Jul 18 02:04 | New York, Jul 17 22:04
Shanghai, Jul 18 10:04 | Tokyo, Jul 18 11:04 | Sydney, Jul 18 13:04

Ахметов поглинає "Київенерго"

Ахметов поглинає "Київенерго"
6 вересня 2010 в 14:36 - Роман Зайцев


Ахметов поглинає "Київенерго"

Енергохолдинг ДТЕК Ріната Ахметова збільшив свою частку в структурі акціонерного капіталу ВАТ "Київенерго" з 6,1% до 24,9%. Про це повідомив департамент корпоративних комунікацій холдингу.  За його даними, організатором угоди виступила інвестиційна компанія "Альтана Капітал". Сума угоди не розкривається.

"ДПЕК" зацікавлений у збільшенні частки в акціонерному капіталі "Київенерго" через купівлю акцій на відкритому ринку та участь у майбутній приватизації.

"Ми націлені на стратегічне партнерство і готові передати досвід модернізації генеруючих потужностей, вдосконалення бізнес-процесів, реструктуризації системи управління", - наводяться в повідомленні слова генерального директора ДТЕК Максима Тимченка.

За його словами, ДТЕК готовий обговорювати можливість залучення інвестицій для ремонту зношених фондів і впровадження нових технологій, які необхідні столичному підприємству для якісного забезпечення киян теплом і світлом.

Як повідомлялося, в наглядовій раді "Київенерго" ДТЕК представляють два з восьми членів ради: заступник директора з правового забезпечення Олексій Захарчук і заступник директора з генерації та продажу електроенергії Ігор Маслов.

У ревізійної комісії столичної енергокомпанії ДТЕК представляє менеджер департаменту з корпоративного внутрішнього аудиту Вікторія Сиромятова.

"Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об’єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.

Національній акціонерній компанії (НАК) "Енергетична компанія України" належить 50% +1 акція товариства.

За даними Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку на червень 2009 року, найбільшими недержавними акціонерами "Київенерго" є компанії Kapiton Trading Limited (Кіпр) - 10,17% акцій і Bledsoe Holdings Limited (Британські Віргінські о-ви) - 20,35% акцій.

Ахметов поглинає "Київенерго"


Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Premarket від інтернет-брокера iTrader Premarket від інтернет-брокера iTrader
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд вітчизняного фондового ринку за 04.04.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 04.04.2011 від ІГ Сократ
Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Власник Правекс-Банку продасть акції на 7 мільярдів доларів Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
ФДМУ продає 37,6% акцій ФДМУ продає 37,6% акцій "Львівської вугільної компанії" Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд стимулюватиме авіакомпанії вітчизняні літаки Уряд стимулюватиме авіакомпанії вітчизняні літаки Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті