Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 20:02 | London, May 23 18:02 | New York, May 23 14:02
Shanghai, May 24 02:02 | Tokyo, May 24 03:02 | Sydney, May 24 05:02

Енергетичний сектор України потребує $3,5 млрд. інвестицій10 листопада 2010 в 11:22 - Уляна Роїк


Енергетичний сектор України потребує $3,5 млрд. інвестицій

Потреби в інвестиціях в енергетичний сектор України становлять $3,5 млрд. на рік, заявила під час Міжнародного інвестиційного форуму з питань енергоефективності та альтернативної енергетики співробітник Світового банку (СБ) в Україні.   В газотранспортну систему з цих коштів потрібно виділити $1 млрд., також $1 млрд. - на модернізацію існуючих активів, $500 млн. на реабілітацію системи і $1 млрд. на інвестиції в енергоефективність. А як заявила співробітниця Світового банку, реальні потреби можуть бути і набагато більшими.

З повідомлення стало відомо, що рада Світового Банку може ухвалити рішення про виділення Україні $200 млн. інвестицій в проекти енергоефективності в I кварталі 2011 року.

Крім того, банк буде надавати технічну допомогу у підготовці проектів у рамках програми, за якою проекти повинні мати фінансову окупність принаймні 10%. Кредитна лінія буде доступна як для національних, так і муніципальних проектів.


Довідка від порталу ІНВЕСТИЦІЇ орг

Заступник голови Національного агентства з питань забезпечення ефективного використання природних ресурсів Микола Корінько прогнозував виділення СБ восени $300 млн. Україні на енергозберігаючі проекти.

СБ та НАЕР домовилися про відкриття довгострокової кредитної лінії в розмірі $350 млн. Ця сума відповідала цифрі, необхідній для реалізації національного плану дій з енергоефективності. Гарантом позики повинен виступити уряд, а розподілятися гроші будуть через "Укрексімбанк". Також СБ надав грант Україні на $1 млн. для технічного супроводу проектів енергозбереження.

 

Енергетичний сектор України потребує  $3,5 млрд. інвестицій


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті