Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 10:56 | London, Jul 17 08:56 | New York, Jul 17 04:56
Shanghai, Jul 17 16:56 | Tokyo, Jul 17 17:56 | Sydney, Jul 17 19:56

Експерти поки що не прогнозують дефолт Україні

Експерти поки що не прогнозують дефолт Україні
Рейтинг: 0
Голосів: 0
15 березня 2011 в 11:00 - Роман Зайцев


Експерти поки що не прогнозують дефолт Україні

Згідно з переліком, який опублікувало американське видання Business Insider, Україна потрапила до списку 18 країн, яким загрожує дефолтВодночас, прем‘єр-міністр Микола Азаров і міністр фінансів Федір Ярошенко виключають можливість дефолту України.

На думку аналітика Міжнародного ценру перспективних досліджень Олександра Жолудя, список країн із загрозою дефолту, який склали американські експерти, некоректний щодо України, оскільки її державний борг поки що безпечний.

Експерти підрахували загальний борг України, тому неправильно говорити про загальний дефіцит країни, пояснює він.

"Я вважаю, що цей список складений некоректно. Коли береться загальний зовнішній борг - і державний, і приватний, - потрібно розуміти: якщо державний борг вважають найчастіше надійним у будь-якій країні, то приватний борг може бути різним. У приватному секторі у нас можуть бути дуже високоризикові проекти - існує вірогідність у 20-30 і навіть 50 відсотків того, що ці гроші не будуь повернуті", - пояснив аналітик.

За словами Жолудя, на такі високоризикові проекти "ідуть" задля високого прибутку.

"Відповідно, порівнювати та брати загальний зовнішній борг і говорити про те, що є вірогідність загального дефолту неправильно", - каже аналітик.

Експерт також розповів, що на сьогодні державний борг України менший щодо ВВП, аніж борг будь-якої держави - члена Євросоюзу (щодо ВВП, відповідно).

"Ствержувати, що в нас переддефолтний стан з державного боргу не зовсім правильно", - додав він.

"Водночас не все так райдужно. У нас справді дуже високі темпи росту зовнішнього та загального державного боргу за останні кілька років, за різних влад. Якщо зростання державного боргу триватиме такими самими темпами, то ми достатньо швидко - за кілька років, зможемо вийти на ту точку, де в нас будуть проблеми, зокрема і з державним дефолтом", - акцентував економіст.
 

Експерти поки що не прогнозують дефолт Україні


Новини Статті Аналітика
Збитки банків ЄС у разі дефолту Греції можуть скласти до 34,4 млрд євро Збитки банків ЄС у разі дефолту Греції можуть скласти до 34,4 млрд євро Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Обама лякає американців ще гіршою фінансовою кризою Обама лякає американців ще гіршою фінансовою кризою Фінансові та боргові проблеми американських штатів Фінансові та боргові проблеми американських штатів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Азаров вважає, що держборг у 40% ВВП не критичний для України Азаров вважає, що держборг у 40% ВВП не критичний для України Ймовірність дефолтів українських банків, як за зовнішніми так і за внутрішніми зобов’язаннями залишається невисокою Ймовірність дефолтів українських банків, як за зовнішніми так і за внутрішніми зобов’язаннями залишається невисокою Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
85% інвесторів очікують дефолту Греції 85% інвесторів очікують дефолту Греції Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна до кінця 2011 р. заплатить 84,3 млрд. грн. боргів Україна до кінця 2011 р. заплатить 84,3 млрд. грн. боргів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті