Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 00:01 | London, Jul 19 22:01 | New York, Jul 19 18:01
Shanghai, Jul 20 06:01 | Tokyo, Jul 20 07:01 | Sydney, Jul 20 09:01

Банківська система Полтавської області виходить на докризовий рівень

Банківська система Полтавської області виходить на докризовий рівень
24 листопада 2010 в 22:40 - Уляна Роїк


Банківська система Полтавської області виходить на докризовий рівень

Про це на щотижневій нараді під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації заявив начальник управління Національного банку в Полтавській області Михайло Городницький.За його словами, банківська система області за станом на перше листопада налічує 3 банки - юридичні особи, 32 філії та 758 відділень.

Також він зазначив, що ситуація на грошово-кредитному ринку останнім часом характеризується стабільністю. Ресурсна база банків області вже досягла докризового рівня. В банківських установах перебуває майже 8,8 млрд. грн, залучених від населення і юридичних осіб. У порівнянні з початком року обсяги депозитів зросли на 30% (більш, ніж на 2 млрд. грн.).

У структурі за видами валют (гривні та іноземних валют) співвідношення становить 61,5% до 38,5% на користь національної валюти. У той же час, депозити в іноземній валюті зростали більш прискореними темпами, ніж у гривні (за поточний рік 32,6% проти 28,9%).

Як підкреслив Михайло Городницький, населення залишається головним інвестором банків: його частка становить майже 71% у загальних обсягах вкладень.

Депозитні ставки продовжують знижуватися, оскільки багато банківських установ мають надлишкову ліквідність і тому не приваблюють дорогі депозити. Як заявив Городницький, це позитивний момент, тому що веде до зниження процентних ставок за кредитами.

Середньозважена процентна ставка за депозитами, залученими у національній валюті в жовтні 2010 року, склала 11,4% річних (проти 16,5% у грудні 2009 року), в іноземній валюті - 5,2% річних (проти 10,5% - подешевшали вдвічі).

Станом на початок листопада загальна сума кредитних вкладень склала 8237,5 млн. грн. Це на 15,5% менше, ніж на початок року.

У 2010 році видача кредитів (оборот) досягла 9 млрд. 169 млн. грн, що на 12% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

У поточному році  майже на 30% зросли обсяги кредитів, які видали представники сфери сільського господарства, добувної промисловості, будівництва - на 95 відсотків, торгові організації - 67 відсотків, транспорт і зв‘язок - 69,3 відсотка.
 

Банківська система Полтавської області виходить на докризовий рівень


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 11.07.2011_PreMarket
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті