Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 03:52 | London, Mar 20 01:52 | New York, Mar 19 21:52
Shanghai, Mar 20 09:52 | Tokyo, Mar 20 10:52 | Sydney, Mar 20 12:52

Азаров спрогнозував річну інфляцію в Україні

Азаров спрогнозував річну інфляцію в Україні
10 листопада 2010 в 13:45 - Роман Зайцев


Азаров спрогнозував річну інфляцію в Україні

Темпи інфляції в Україні в 2010 році не перевищать 10 відсотків порівняно з їх збільшенням на 12,3 відсотка в 2009 році, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.  

"У жовтні ситуація стабілізувалася, інфляція становила 0,5 відсотка, за підсумками року вона не повинна перевищити 10 відсотків", - сказав Азаров на початку засідання Кабінету міністрів у середу.

"Вперше за останні роки інфляція буде обмежена однозначним числом", - продовжив прем‘єр.

Він також сказав, що за попередніми оцінками уряду, зростання валового внутрішнього продукту за 10 місяців складає близько 5,0 відсотків, а промислового виробництва в жовтні - 11 відсотків.

Нагадаємо, Національний банк України вважає, що сплеск інфляції у вересні мав тимчасовий характер, і тепер цінова ситуація стабілізується.

У жовтні інфляція в Україні сповільнилася і склала приблизно 1,5% -1,6%  порівняно з рекордними в цьому році 2,9% у вересні.

Згідно з прогнозами експертів, в листопаді очікується інфляція на рівні 1,3%.

Азаров спрогнозував річну інфляцію в Україні


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті