Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 00:29 | London, Jul 21 22:29 | New York, Jul 21 18:29
Shanghai, Jul 22 06:29 | Tokyo, Jul 22 07:29 | Sydney, Jul 22 09:29

Аналітики прогнозують цього року інфляцію на рівні 10,5%

Аналітики прогнозують цього року інфляцію на рівні 10,5%
4 лютого 2011 в 18:51 - Роман Зайцев


Аналітики прогнозують цього року інфляцію на рівні 10,5%

У 2011 році інфляція в Україні може досягти 10,5%, перевищивши прогноз уряду, що становить 8,9%, і показник 2010 року, коли споживчі ціни зросли на 9,1%, вважають українські аналітики.Так, передає Reuters, представники 18 банків і компаній, що беруть участь у щомісячному опитуванні, вважають, що в січні 2011 року до попереднього місяця зростання цін прискорилося у середньому до 1,3% з 0,8% у грудні.

"Головною проблемою першого півріччя, а може, й лише 2011 року, для українського уряду стане інфляція. Високі ціни на нафту вже призвели до стрибка цін на нафтопродукти. А очікуване введення імпортних мит може підвищити роздрібні ціни на бензин на внутрішньому українському ринку ще майже на 20 відсотків. Одночасно відбувається підвищення тарифів на електроенергію, тепло та інші комунальні платежі ", - сказав Ерік Найман з компанії Capital Times.

Варто відзначити, що учасники опитування також більш песимістичні, ніж уряд, в оцінках дефіциту зовнішньої торгівлі і поточного рахунку. Але, за їхніми словами, зростаючий дефіцит поки не становить прямої загрози девальвації гривні, оскільки буде компенсуватися притоком валюти по фінансовому рахунку, включаючи фінансування ключового кредитора країни - МВФ.

"Відбувається позитивне зростання фінансового рахунку, який поки і компенсує відтік валюти, пов‘язаний із зростанням імпорту... Незважаючи на необхідність повернення в цьому році значних сум зовнішніх запозичень і поступове зростання дефіциту зовнішньої торгівлі, швидше за все, гривня в 2011 році залишиться стабільною,  протягом року буде перебувати в межах 7,95-8,03 гривні за долар", - вважає голова правління банку Хрещатик Дмитро Гриджук.

Також аналітики вважають, що Києву вдасться домовитися з фондом про третій транш, хоча і не виключають, що гроші можуть бути виділені не в березні, а до кінця першого півріччя.

Аналітики прогнозують цього року інфляцію на рівні 10,5%


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті