Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 07:09 | London, Apr 20 05:09 | New York, Apr 20 01:09
Shanghai, Apr 20 13:09 | Tokyo, Apr 20 14:09 | Sydney, Apr 20 16:09

Зернотрейдери прогнозують зниження цін на зерно після введення мит

Зернотрейдери прогнозують зниження цін на зерно після введення мит
20 травня 2011 в 19:00 - Роман Зайцев


Зернотрейдери прогнозують зниження цін на зерно після введення мит

Після прийняття Верховною радою закону про запровадження експортного мита на зерно, ціни на зернові, а саме на кукурудзу, можуть знизитися.Такий прогноз експертів ІА "АПК-Інформ" озвучили представники низки українських зерноторгових компаній, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

На їхню думку, достатньо високий розмір прийнятих мит може призвести до того, що робота компаній буде збитковою.

Водночас, якщо враховувати співвідношення поточних цін на зернові та розміри мит, то цілком можливо, що експортна торгівля в підсумку може виявитися цілком рентабельною.

Ще одним чинником, який може вплинути на зниження цін, є невисокий інтерес до українського зерна на світовому ринку.

Водночас, через закриття експорту зерна з Росії Україна має всі шанси отримати досить непоганий прибуток у цьому сегменті торгівлі, вважають трейдери.

Що стосується сільгоспвиробників, то вони вважають можливе зниження цін на зернові, а саме кукурудзу, наразі малоімовірним.

Оператори ринку поки не дають коментарів щодо розміру мит, оскільки залишається незрозумілим механізм їх стягнення.

Нині зерноторгові компанії очікують подальшого розвитку ситуації.

При цьому вони також вважають необхідним заходом скасування експортних квот на пшеницю, що, на їхню думку, дозволить звільнити елеваторні потужності під зерно нового врожаю.

Як повідомлялося, 19 травня Верховна рада прийняла урядовий закон №3230-VI (законопроект №8321) про встановлення ставок вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур.

Згідно із законом затверджено ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур: пшеницю і суміш пшениці та жита (меслин), полбу - 9%, але не менше 17 євро за 1 тонну; ячмінь - 14%, але не менше 23 євро за тонну; кукурудза - 12%, але не менше 20 євро за 1 тонну.

Зернотрейдери прогнозують зниження цін на зерно після введення мит


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Fitch підтвердило рейтинги 6 українських банків в іноземній власності Fitch підтвердило рейтинги 6 українських банків в іноземній власності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті