Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 09:52 | London, Jul 18 07:52 | New York, Jul 18 03:52
Shanghai, Jul 18 15:52 | Tokyo, Jul 18 16:52 | Sydney, Jul 18 18:52

Зернотрейдери кажуть, що в міністра аграрної політики слова розходяться з ділом

Зернотрейдери кажуть, що в міністра аграрної політики слова розходяться з ділом
15 квітня 2011 в 17:20 - Роман Зайцев


Зернотрейдери кажуть, що в міністра аграрної політики слова розходяться з ділом

Повідомлення міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка про широке залучення зернотрейдерів до визначення порядку розрахунку стартової ціни зерна на аукціонах з продажу квот не відповідає дійсності.Про це заявили в Українській зерновій асоціації (УЗА) від імені всіх своїх членів - учасників зернового ринку, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

"Жоден з учасників Української зернової асоціації не залучений до цього процесу. Ніяких офіційних пропозицій до нас не надходило. Але безумовно, розуміючи наскільки це важливий регуляторний елемент у введеної нової системи експорту зернових, ми з готовністю і усією серйозністю готові долучитися до цього процесу", - заявили в УЗА.

В асоціації також повідомили, що після проведення відповідних консультацій із повноважними представниками Американської торгової палати та Європейської бізнес-асоціації стало відомо, що ці структури також офіційно не залучені до процесу розробки порядку розрахунку стартової ціни зерна на аукціонах з продажу квот, про що заявляв Присяжнюк.

"Розраховуємо, що Мінагропрод виправить цю ситуацію, адже лише за участі всіх учасників ринку вдасться відпрацювати найбільш ефективні механізми нової системи регулювання експорту зерна", - відзначають зернотрейдери.

Як повідомлялося, 4 жовтня 2010 року Кабінет міністрів ввів квоту на експорт зерна 2,7 млн. тонн до 2011 року - квота на експорт пшениці становила 500 тис. тонн, кукурудзи - 2 млн.. тонн, ячменю - 200 тис. тонн, жита і гречки - по 1 тис. тонн.

6 грудня Кабмін продовжив термін квотування до 31 березня і збільшив обсяг квоти на експорт пшениці з 0,5 млн. до 1 млн. тонн, а кукурудзи - з 2 млн. до 3 млн. тонн.

30 березня 2011 року Кабінет міністрів прийняв рішення про продовження квотування експорту зернових, яке повинно було закінчитися 31 березня, до 1 липня, збільшивши квоту на кукурудзу на 2 млн. тонн.

7 квітня Верховна рада ввела механізм розподілу квот на експорт зернових культур шляхом їх продажу на аукціонах.

Документ передбачає спрямування коштів, отриманих від продажу експортних квот на зерно, на підтримку сільського господарства.

Також Кабмін зможе здійснювати державне регулювання ринку зерна шляхом застосування режиму ліцензування експорту (імпорту) зерна та продуктів його переробки, у тому числі шляхом встановлення квот (кількісних або інших обмежень), розподіл яких здійснюється шляхом продажу на аукціонах.

Зернотрейдери кажуть, що в міністра аграрної політики слова розходяться з ділом


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті