Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 13:39 | London, Apr 20 11:39 | New York, Apr 20 07:39
Shanghai, Apr 20 19:39 | Tokyo, Apr 20 20:39 | Sydney, Apr 20 22:39

Зернотрейдери будуть судитися з державою

Зернотрейдери будуть судитися з державою
16 листопада 2010 в 14:10 - Роман Зайцев


Зернотрейдери будуть судитися з державою

Зерноторгові компанії, що подали заявки, але не отримали квот на експорт зерна, розглядають можливість оскарження в судах дій держави.  Про це заявив президент Української зернової асоціації (УЗА) Володимир Клименко, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Трейдери розглядають можливість оскарження в судах розподіл квот і не тільки в українських судах", - сказав він.

За словами Клименка, квоти не отримали такі великі міжнародні компанії, такі як Kargil, Louis Dreyfus, Topfer, Nobel.

Він пояснив, що компанії не отримали квоти через те, що Міністерство аграрної політики не видало ним висновку про наявність зерна і можливості його експорту, які необхідні для подачі заявки на отримання ліцензії.

Клименко уточнив, що, згідно із затвердженою процедурою розподілу квот, такі висновки видає Мінагрополітики.

"На нашу думку, Мінагрополітики свою функцію не виконало", - констатував він.

Президент УЗА також повідомив, що напередодні МінАПК почало видавати компаніям, які не отримали квоти, висновки про наявність зерна від 12 листопада.

У той же час він нагадав, що спеціально створена комісія при Міністерстві економіки 12 листопада вже розподілила квоти на експорт зерна між компаніями.

За даними Клименка, Україна з початку маркетингового року 2010-2011 експортувала більше 2 мільйонів тонн ячменю, 2,1 мільйонів тонн пшениці і 0,53 мільйона тонн кукурудзи.

Як підкреслив президент УЗА, асоціація залишається на своїй позиції щодо недоцільності квотування експорту зерна.

При цьому він висловив думку, що обмеження експорту зернових, особливо кукурудзи, негативно позначається на внутрішньому ринку.

"Торгівля кукурудзою стоїть, елеватори переповнені, урожай на полях не зібраний", - сказав він.

Як повідомлялося, Мінекономіки оголосило про початок прийому з 16 по 30 листопада заявок на отримання ліцензії на експорт кукурудзи в рамках нерозподіленого експортної квоти, що становить 518 тисяч тонн.

Зернотрейдери будуть судитися з державою


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Донецьксталь" обіцяє судитися з ДКЦПФР через призупинку обігу акцій Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті