Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 22:12 | London, Jul 21 20:12 | New York, Jul 21 16:12
Shanghai, Jul 22 04:12 | Tokyo, Jul 22 05:12 | Sydney, Jul 22 07:12

Заблоковане в портах зерно знову будуть експортувати з 29 жовтня29 жовтня 2010 в 13:11 - Христина


Заблоковане в портах зерно знову будуть експортувати з 29 жовтня

Українська аграрна конфедерація (УАК) з посиланням на міністра аграрної політики Миколу Присяжнюка повідомила, що уряд України дозволить експорт зерна, що перебуває в портах, з 29 жовтня.  "За словами міністра агрополітики України Миколи Присяжнюка, таке рішення було прийнято на нараді прем‘єр-міністра України Миколи Азарова", - йдеться в повідомленні УАК.

Як повідомляється, буде вирішено не тільки відправлення на експорт завантажених зерном суден, але і довантаження суден, щодо яких завантаження було припинено у зв‘язку з введенням квотування експорту зернових.

Нагадаємо, як повідомлялося 25 жовтня нинішнього року, в українських портах були знову заблоковані судна з зерном. Так, згідно з повідомленням асоціації, 230 тис. тонн зерна вже завантажені на судна, а 242 тис. тонн - частково відвантажені або підготовлені до відвантаження.

Як стало відомо раніше, 18 жовтня Україна ввела до 31 грудня 2010 року квоти на експорт 2,7 млн тонн зерна. Так, згідно з документом, експортна квота на пшеницю складає 0,5 млн тонн, ячмінь - 0,2 млн тонн, кукурудзу - 2 млн тонн. Постанова також вводить фактично заборонну квоту обсягом 1 тис. тонн на експорт жита і гречки.

Крім цього, президент Української аграрної конфедерації (УАК) Леонід Козаченко допускає, що уряд України може продовжити квотування експорту зерна і в 2011 році за умови зростання внутрішніх цін.

Крім того, міністр аграрної політики Микола Присяжнюк заявив, що уряд України продовжить квотування експорту зерна, введене до 31 грудня 2010 року, в разі загрози продовольчій безпеці країни.
 

Заблоковане в портах зерно знову будуть експортувати з 29 жовтня


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров написав Путіну Азаров написав Путіну "газового" листа СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Українські експортери залишають Європу Українські експортери залишають Європу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті