Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 11:01 | London, Jul 17 09:01 | New York, Jul 17 05:01
Shanghai, Jul 17 17:01 | Tokyo, Jul 17 18:01 | Sydney, Jul 17 20:01

Уряд передумав закупляти пільгове пальне для аграріїв

Уряд передумав закупляти пільгове пальне для аграріїв
6 квітня 2011 в 20:00 - Роман Зайцев


Уряд передумав закупляти пільгове пальне для аграріїв

Міністерство аграрної політики і продовольства має намір відмовитися від закупівель палива за пільговими цінами для проведення весняно-польових робіт через дорогу логістику.Про це на прес-конференції повідомив директор департаменту розвитку ринків рослинництва МінАПП Олександр Демидов, передає "ЛІГАБізнесінформ" з посиланням на УНІАН.

"Паливо там близько 1 гривні - знижка за 1 л, але якщо брати логістику, там практично нічого не виходить, тому ми будемо переглядати це питання, і швидше за все, ми від цього палива відмовимося", - сказав він.

Директор департаменту повідомив, що палива за пільговими цінами на сьогодні закуплено 6 тисяч тонн.

"Думаю, що те, що проплатили сільгоспвиробники на сьогодні, вони візьмуть, а в подальшому ми брати не будемо", - сказав Демидов.

З приводу добрив він зазначив, що при сьогоднішніх цінах в 3350-3400 гривень за тонну, пільгові ціни складають 2800 гривень за тонну. Законтрактовано близько 15 тисяч тонн добрив за пільговими цінами, в цілому аграрії розраховують отримати 250 тисяч тонн за пільговими цінами.

У свою чергу, президент Українського клубу аграрного бізнесу Алекс Ліссітса відзначив, що паливо, яке продається зі знижками, неналежної якості, і на це скаржаться аграрії.

"Ви знаєте, що все, що зі знижками, не завжди такої ж якості, як те, що за нормальною ціною. І якраз тут великі нарікання з боку аграріїв, що те паливо, яке надходить зі знижками, українського виробництва, його можна використовувати виключно на тракторах та іншій техніці українського та білоруського виробництва", - сказав він.

Нагадаємо, 17 березня прем‘єр-міністр Микола Азаров повідомив, що уряд забезпечив постачання аграріям азотних добрив і палива за пільговими цінами.

"Уряд домовився з хімічними підприємствами про постачання 200 тисяч тонн азотних добрив за пільговими цінами. Також за пільговими цінами з Шебелинського ГПЗ відпускається паливо для сільгосппідприємств", - сказав Азаров.

Він уточнив, що відпускна ціна дизельного палива і бензину А-76 становить відповідно 7,7 гривні / л і 7,9 гривні / л.

Уряд передумав закупляти пільгове пальне для аграріїв


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті