Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 07:42 | London, Feb 19 05:42 | New York, Feb 19 01:42
Shanghai, Feb 19 13:42 | Tokyo, Feb 19 14:42 | Sydney, Feb 19 16:42

Уряд оприлюднив постанову про скасування кукурудзяних квот

Уряд оприлюднив постанову про скасування кукурудзяних квот
4 травня 2011 в 12:20 - Роман Зайцев


Уряд оприлюднив постанову про скасування кукурудзяних квот

Уряд оприлюднив постанову про скасування квотування експорту кукурудзи. Квотування повинно було діяти до 30 червня, йдеться в повідомленні на сайті уряду.

Раніше, міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк повідомив, що Кабінет міністрів скасував квотування експорту кукурудзи.

Він додав, що рішення про скасування квотування експорту інших зернових будуть прийматися 15-20 травня.

Раніше Міністерство аграрної політики і продовольства рекомендувало уряду скасувати квотування експорту кукурудзи.

4 жовтня 2010 року Кабмін увів квоту на експорт зерна в розмірі 2,7 мільйона тонн до 2011 року, разом з цим квота на експорт кукурудзи становила 2 мільйони тонн.

6 грудня 2010 року Кабмін продовжив строк квотування до 31 березня і, зокрема, збільшив обсяг квоти на експорт кукурудзи з 2 до 3 мільйонів тонн.

30 березня уряд прийняв рішення про чергове продовження квотування експорту зернових - до 1 липня - і збільшив квоти на кукурудзу ще на 2 мільйони тонн.

Уряд оприлюднив постанову про скасування кукурудзяних квот


Новини Статті Аналітика
"Укравтопром" просить ввести квоти для іномарок Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Сербія і Україна скасували візовий режим Сербія і Україна скасували візовий режим Парламент скасував свідоцтва про реєстрацію підприємця Парламент скасував свідоцтва про реєстрацію підприємця Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті