Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 03:00 | London, Jul 19 01:00 | New York, Jul 18 21:00
Shanghai, Jul 19 09:00 | Tokyo, Jul 19 10:00 | Sydney, Jul 19 12:00

Українці купуватимуть гречану крупу по 14 грн.7 лютого 2011 в 10:50 - Ілона Чіркова


Українці купуватимуть гречану крупу по 14 грн.

Після втручання уряду в ситуацію на продовольчому ринку, ціни на гречку не будуть перевищувати 14 гривень за кілограм.Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики Микола Безуглий.

За словами представника Мінагрополітики, різке зростання ціни на гречку викликане ситуацією на зовнішніх ринках, зокрема, неврожаєм цієї культури в інших країнах.

На думку Безуглого, найбільшими споживачами гречки є наші сусіди - Росія та Білорусь, де стався великий неврожай цієї культури. Тому ціни на гречану крупу почали підвищуватися на міжнародному ринку, що відбилося і на Україні.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, в ідеалі в роздробі гречка повинна коштувати навіть не 14, а 12 грн. за кілограм.

У Мінагрополітики вважають, що з урахуванням виробничих потреб заводів-переробників ціна гречки повинна була скласти 8 грн. за кілограм, тобто з націнкою роздрібних мереж гречана крупа має коштувати не більше 10-12 грн. залежно від якості упаковки.

За словами Безуглого, уряду вдалося приструнити бізнесменів, які масово скуповували крупу.

Заступник міністра підсумував те, що після того, як вони з‘ясували, що причиною зростання є не дефіцит цього продукту в нашій державі, а частина переробників просто вирішила отримати надприбутки, вони провели з ними переговори і досягли домовленості, що ціна гречки не повинна перевищувати 14 грн. за кілограм. Ця ціна повинна задовольнити всіх.

3 лютого ціни на гречку в роздрібних торгових точках поставили рекорд - у Києві крупу продавали по 31 грн. за кілограм.

Українці купуватимуть гречану крупу по 14 грн.


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Кабмін дозволив Кабмін дозволив "Укренерго" позичити 175 мільйонів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті