Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 12 23:52 | London, Dec 12 21:52 | New York, Dec 12 17:52
Shanghai, Dec 13 05:52 | Tokyo, Dec 13 06:52 | Sydney, Dec 13 08:52

Україна зайняла 6 місце за обсягами експорту пшениці

Україна зайняла 6 місце за обсягами експорту пшениці
Рейтинг: 0
Голосів: 0
11 лютого 2011 в 08:47 - Роман Зайцев


Україна зайняла 6 місце за обсягами експорту пшениці

Кабмін заявляє, що Україна посідає 3 місце - 16,7% світового ринку, за обсягами експорту ячменю, 4 місце - 6%, за експортом кукурудзи й 6-е - 5,4% - за обсягами експорту пшениці.

"Незважаючи на вимушене квотування експорту зерна, у поточному році Україна посідає 3 місце за обсягами експорту ячменю, 4 місце за експортом кукурудзи й 6-е - за обсягами експорту пшениці", - повідомляє прес-служба уряду.

Згідно з повідомлення, вітчизняним аграріям вдалось виростити 39,2 млн. тонн зерна, з яких 16,8 млн. - пшениця, 11,9 млн. - кукурудза й 8,5 млн. тонн - ячмінь.

Загалом з початку маркетингового року фактичні обсяги експорту зернових культур з України становили 7 млн. тонн: пшениці - 2,6 млн., ячменю - 2,4 млн. тонн та кукурудзи - 1,9 млн. тонн.

Нагадаємо, Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк переконаний, що фермерські господарства України не будуть конкурентними у виробництві зернових.

Україна зайняла 6 місце за обсягами експорту пшениці


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Як байка, так і життя ціниться не за довжину, а за зміст.

Сенека
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті