Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 01 15:47 | London, Dec 01 13:47 | New York, Dec 01 09:47
Shanghai, Dec 01 21:47 | Tokyo, Dec 01 22:47 | Sydney, Dec 02 00:47

У Азарова хочуть боротися з безробіттям будівництвом сучасних овочесховищ

У Азарова хочуть боротися з безробіттям будівництвом сучасних овочесховищ
21 травня 2011 в 09:04 - Роман Зайцев


У Азарова хочуть боротися з безробіттям будівництвом сучасних овочесховищ

Аграрний сектор поки є однією із перспективних галузей в економіці країни щодо забезпечення громадян роботою.Зокрема будівництво сучасних овочесховищ на всій території держави забезпечить створення до 100 тисяч робочих місць.

Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Уряд має намір будувати систему овочесховищ в рамках підтримки цільової програми створення мережі оптових ринків сільськогосподарської продукції для забезпечення споживачів якісним продовольством.

За словами міністра, сховища дозволять не тільки скоротити імпорт овочів і фруктів у міжсезоння, але і здешевити вартість цієї продукції для українців.

"Один із головних позитивів, які можливі при будівництві овочесховищ, це звичайно ціна продукції. Однак разом із тим, не треба забувати, що обслуговування овочесховищ вимагає чималої кількості працівників. Функціонування цілої системи овочесховищ, яку потрібно розвивати для забезпеченості свіжою та якісною продукцією громадян, за нашими підрахунками дозволить створити в цій сфері до 100 тисяч робочих місць", - переконаний Присяжнюк.

Міністр також переконаний, що мережа овочесховищ дозволить міністерству своєчасно реагувати на виклики ринку завдяки товарним інтервенціям, стабілізуючи ціни, та отримати значні надходження до бюджетів всіх рівнів.

У Азарова хочуть боротися з безробіттям будівництвом сучасних овочесховищ


Новини Статті Аналітика
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Принципи організації комунальної інфрастуктури Принципи організації комунальної інфрастуктури I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті