Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 18 15:47 | London, Oct 18 13:47 | New York, Oct 18 09:47
Shanghai, Oct 18 21:47 | Tokyo, Oct 18 22:47 | Sydney, Oct 19 00:47

Скасовано квоти на експорт кукурудзи

Скасовано квоти на експорт кукурудзи
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 травня 2011 в 13:40 - Роман Зайцев


Скасовано квоти на експорт кукурудзи

Постанова про скасування квотування експорту кукурудзи набула чинності. Текст цього документа опубліковано в "Урядовому кур'єрі".

Уряд прийняв рішення про скасування квотування кукурудзи 27 квітня.

Раніше, міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк повідомив, що Кабінет міністрів скасував квотування експорту кукурудзи.

Він додав, що рішення про скасування квотування експорту інших зернових будуть прийматися 15-20 травня.

Раніше Міністерство аграрної політики і продовольства рекомендувало уряду скасувати квотування експорту кукурудзи.

4 жовтня 2010 року Кабмін увів квоту на експорт зерна в розмірі 2,7 мільйона тонн до 2011 року, разом з цим квота на експорт кукурудзи становила 2 мільйони тонн.

6 грудня 2010 року Кабмін продовжив строк квотування до 31 березня і, зокрема, збільшив обсяг квоти на експорт кукурудзи з 2 до 3 мільйонів тонн.

30 березня уряд прийняв рішення про чергове продовження квотування експорту зернових - до 1 липня - і збільшив квоти на кукурудзу ще на 2 мільйони тонн.

Скасовано квоти на експорт кукурудзи


Новини Статті Аналітика
"Укравтопром" просить ввести квоти для іномарок Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Глобалізація світових логістичних систем Глобалізація світових логістичних систем Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна скасувала квоти на експорт зернових Україна скасувала квоти на експорт зернових В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Кредитори відрізняються кращою пам’яттю, ніж боржники.

Б.Франклін
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті