Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 07:21 | London, Apr 20 05:21 | New York, Apr 20 01:21
Shanghai, Apr 20 13:21 | Tokyo, Apr 20 14:21 | Sydney, Apr 20 16:21

Присяжнюк озвучив прогноз експорту зерна

Присяжнюк озвучив прогноз експорту зерна
26 травня 2011 в 08:40 - Роман Зайцев


Присяжнюк озвучив прогноз експорту зерна

Україна в 2011-2012 маркетинговому році, який починається 1 липня, планує експортувати 8-9 млн. тонн пшениці, 5-6 млн. тонн ячменю і в рамках 4 млн. тонн кукурудзи, а сумарно - 19-20 млн. тонн зернових.Про це заявив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

"Ми не будемо ініціювати введення квот у наступному маркетинговому році, поки це не загрожуватиме продовольчій безпеці країни. З цього питання у нас повне взаєморозуміння з зернотрейдерами і міжнародними фінансовими установами", - зазначив він.

Присяжнюк відзначив, що Україна має реальну можливість зміцнити свої лідерські позиції, оскільки планує протягом наступних п‘яти років наблизитися до 80 млн. тонн виробництва зерна і понад 30 млн. тонн його експорту.

За його словами, експортний потенціал країни та методи захисту інтересів вітчизняних виробників зерна будуть обговорюватися в четвер у Києві на міжнародній зерновій конференції, організованій Міжнародною асоціацією торгівлі зерном і кормами (GAFTA) і Українською зерновою асоціацією (УЗА) за підтримки ФАО, ООН, Всесвітнього банку і МВФ.

За даними міністерства, участь у конференції підтвердили близько 1500 делегатів, включаючи представників багатьох світових бірж.

За даними Мінагропроду, експорт продукції підприємств агропромислового комплексу за перший квартал 2011 року порівняно з аналогічним періодом 2010 року зріс на 41% - до 900 млн. доларів.

Згідно з балансом, складеним міжвідомчою робочою групою, в цілому з початку 2010-2011 маркетингового року по 1 травня експорт зерна з України склав 13,787 млн. тонн, у тому числі пшениці - 5,312 млн. тонн, ячменю - 2,471 млн. тонн, кукурудзи - 5,83 млн. тонн.

При цьому з жовтня по травень експорт був обмежений квотами, сумарний розмір яких склав 6,2 млн. тонн.

Присяжнюк озвучив прогноз експорту зерна


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Українські експортери залишають Європу Українські експортери залишають Європу I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті