Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 05:03 | London, Jul 21 03:03 | New York, Jul 20 23:03
Shanghai, Jul 21 11:03 | Tokyo, Jul 21 12:03 | Sydney, Jul 21 14:03

Парламент дозволив Кабміну продавати зернові квоти на аукціоні

Парламент дозволив Кабміну продавати зернові квоти на аукціоні
Рейтинг: 0
Голосів: 0
8 квітня 2011 в 15:20 - Роман Зайцев


Парламент дозволив Кабміну продавати зернові квоти на аукціоні

Верховна рада прийняла в цілому закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення державної підтримки розвитку сільського господарства", який надає Кабінету міністрів право продавати квоти на експорт зерна на аукціоні.За цей документ у четвер проголосували 264 народних депутати з 313 зареєстрованих в залі, інформує "Інтерфакс-Україна".

Закон передбачає, що кошти від продажу квот будуть акумулюватися на окремому спеціальному рахунку держбюджету і використовуватися на державну підтримку розвитку сільського господарства, зокрема, на компенсацію товаровиробникам посіву гречки - 30%, і інших зернових - 70%.

Закон набирає чинності з дня опублікування.

Як повідомлялося, на початку жовтня 2010 року уряд ввів квотування експорту зерна на термін до 31 грудня 2010 року. В кінці минулого року воно було продовжено до 31 березня 2011 року.

Наприкінці березня уряд вирішив продовжити квотування зерна ще на квартал, збільшивши квоту на експорт кукурудзи на 2 мільйона тонн.


Міністр аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюк повідомив, що розподіл цієї квоти відбудеться на аукціоні.

Про плани розподілу квот на аукціонах для запобігання корупції уряд заявив ще восени 2010 року. Український парламент на початку листопада прийняв в першому читанні відповідний законопроект, однак остаточно закон не був затверджений.

За весь час дії квот вони розподілялися двічі способом, що викликав потім різку критику з боку учасників ринку: багато компаній не змогли вчасно отримати висновки Міністерства аграрної політики і продовольства про наявність зерна, які необхідні для подачі заявки на отримання квоти.

Парламент дозволив Кабміну продавати зернові квоти на аукціоні


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
"Укравтопром" просить ввести квоти для іномарок Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті