Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 21:41 | London, Jul 20 19:41 | New York, Jul 20 15:41
Shanghai, Jul 21 03:41 | Tokyo, Jul 21 04:41 | Sydney, Jul 21 06:41

Міністерство аграрної політики прогнозує зростання експорту зерна

Міністерство аграрної політики прогнозує зростання експорту зерна
28 квітня 2011 в 17:00 - Роман Зайцев


Міністерство аграрної політики прогнозує зростання експорту зерна

Міністерство аграрної політики і продовольства прогнозує експорт зернових культур на рівні 19-20 млн. тонн у 2011/2012 маркетинговому році (липень 2011-червень 2012).Про це заявив директор департаменту аграрних ринків Мінагрополітики Анатолій Розгон, повідомляє агентство "Українські новини".

"Ми очікуємо близько 19-20 млн. тонн", - сказав він.

Чиновник підкреслив, що традиційно буде закуповуватися пшениця в обсязі близько 8-9 млн. тонн, близько 4 млн. тонн кукурудзи та 5-6 млн. тонн ячменю.

При цьому щодо врожаю Розгон зазначив, що зараз озвучуються прогнози 42-45 млн. тонн.

За його словами, більшість аналітиків сходяться на тому, що в майбутньому маркетинговому році в цілому у світі буде хороший урожай зерна, однак ціни будуть досить високими, оскільки дефіцит зерна у світі спостерігається вже кілька років.

Розгон спрогнозував, що в Україні ціна буде на більш низькому рівні, ніж у світі, але не нижче, ніж зараз.

"Причин для зниження цін немає навіть при високому врожаї", - сказав директор департаменту аграрних ринків Мінагрополітики.

Він зазначив, що за рахунок того, що буде знято обмеження на експорт, ціни можуть дещо зрости, але залишаться приблизно на тому самому рівні.

Щодо експорту кукурудзи після прийняття Кабінетом міністрів рішення про скасування квот на її вивезення Розгон зазначив, що зараз залишки кукурудзи, можливі до експорту, - у межах 2 млн. тонн, і протягом двох місяців 2010/2011 маркетингового року цей обсяг, навіть трохи більше, буде вивезений.

У цілому, за підсумками поточного маркетингового року, експорт зернових прогнозується на раніше планованому за балансом рівні в межах 13,5 млн. тонн.

Як повідомлялося, 4 жовтня 2010 року Кабмін увів квоту на експорт зерна в обсязі 2,7 млн. тонн до 2011 року, при цьому квота на експорт кукурудзи становила 2 млн. тонн.

6 грудня Кабмін продовжив термін квотування до 31 березня і, зокрема, збільшив обсяг квоти на експорт кукурудзи до 3 млн. тонн.

30 березня 2011 року уряд прийняв рішення про чергове продовження квотування експорту зернових - до 1 липня - і збільшив квоти на кукурудзу ще на 2 млн. тонн.

7 квітня Верховна рада ввела механізм розподілу квот на експорт зернових культур шляхом їх продажу на аукціонах.

27 квітня Кабінет міністрів скасував квотування експорту кукурудзи.

У червні 2010 - березні 2011 року Україна експортувала 9,056 млн. тонн зернових культур.

Міністерство аграрної політики прогнозує зростання експорту зерна


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Українські експортери залишають Європу Українські експортери залишають Європу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті