Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 21 09:36 | London, Oct 21 07:36 | New York, Oct 21 03:36
Shanghai, Oct 21 15:36 | Tokyo, Oct 21 16:36 | Sydney, Oct 21 18:36

Мінекономіки заявляє, що основною причиною зростання цін на гречку її недосів у 2010 р.

Мінекономіки заявляє, що основною причиною зростання цін на гречку її недосів у 2010 р.
14 лютого 2011 в 11:34 - Ілона Чіркова


Мінекономіки заявляє, що основною причиною зростання цін на гречку її недосів у 2010 р.

Про це сказав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Вадим Копилов.

Він заявив, що взяти ту ж гречку - ціни на неї лише в січні нинішнього року зросли в Україні на 21,3%. А всього з початку минулого року - на 200%. Основна причина: мало посіяли в минулому році.

Заступник міністра також повідомив, що ціна на гречку почала зростати при зменшенні запасів цієї культури, а найбільшу надбавку в її ціні становить фасування.

За словами Копилова, гречка не є ключовим продуктом харчування, але вона все ж таки традиційно входить до продовольчого кошика жителів України, Росії та Білорусі.

Споживання гречки в Україні становить 2,9 кг на людину на рік.

Також Копилов нагадав, що в України вже є домовленості з Китаєм про постачання гречки і в даний час ведуться переговори.

Стосовно ж майбутнього сезону перший заступник міністра повідомив, що Міністерство аграрної політики і продовольства вжило заходів, щоб виробництво гречки в Україні було достатнім і навіть вище рівня споживання.

Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк вважає, що зростання цін і ажіотажний попит на гречку виник через політичні та інформаційні спекуляції.

Мінекономіки заявляє, що основною причиною зростання цін на гречку її недосів у 2010 р.


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна скасувала квоти на експорт зернових Україна скасувала квоти на експорт зернових Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна може експортувати близько 20 млн. т. зернових Україна може експортувати близько 20 млн. т. зернових Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Дорогоцінний камінь не можна відполірувати без тертя. Так само і людина не може стати успішним без достатньої кількості важких спроб.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті