Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 04:54 | London, Jul 17 02:54 | New York, Jul 16 22:54
Shanghai, Jul 17 10:54 | Tokyo, Jul 17 11:54 | Sydney, Jul 17 13:54

Китай хоче, щоб Україна знову дозволила йому ввозити в країну худобу

Китай хоче, щоб Україна знову дозволила йому ввозити в країну худобу
20 квітня 2011 в 16:20 - Роман Зайцев


Китай хоче, щоб Україна знову дозволила йому ввозити в країну худобу

Китай сподівається на якнайшвидше повне зняття Україною заборони на ввезення з Китаю жуйних тварин і відповідної сировини.Про це заявив віце-прем‘єр Державної ради КНР Чжан Децзян, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми сподіваємося, що Україна якомога швидше повністю зніме заборону на ввезення з Китаю жуйних тварин і відповідної сировини", - сказав він, виступаючи перед початком засідання комісії зі співробітництва між Україною і Китаєм у середу в Києві.

Він зазначив, що зняття цієї заборони сприятиме розвитку двосторонньої торгівлі та співробітництву в сфері сільського господарства.

Зазначимо, Україна та Китай створили двосторонню мiжурядову комiсiю зi спiвробiтництва.

Вiдповiдну угоду пiдписали перший вiце-прем‘єр - мiнiстр економiчного розвитку України Андрiй Клюєв i вiце-прем‘єр Державної ради Китаю Чжан Децзян у середу в Києвi. Пiсля пiдписання документа розпочалося перше пленарне засiдання комiсiї.

Китай хоче, щоб Україна знову дозволила йому ввозити в країну худобу


Новини Статті Аналітика
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Глобалізація світових логістичних систем Глобалізація світових логістичних систем Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
Білорусь вводить монополію на імпорт харчів Білорусь вводить монополію на імпорт харчів Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично
Імпорт овочів в Україну зріс вдвічі Імпорт овочів в Україну зріс вдвічі Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті