Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 17 21:29 | London, Oct 17 19:29 | New York, Oct 17 15:29
Shanghai, Oct 18 03:29 | Tokyo, Oct 18 04:29 | Sydney, Oct 18 06:29

Кабмін визначився з розмірами дотацій на тваринництво

Кабмін визначився з розмірами дотацій на тваринництво
9 березня 2011 в 10:39 - Роман Зайцев


Кабмін визначився з розмірами дотацій на тваринництво

Кабінет міністрів затвердив розмір бюджетної підтримки на тваринництво в 2011 році.

Згідно з постановою від 2 березня № 181, спеціальна бюджетна дотація за поголів‘я корів м‘ясного напряму продуктивності становить: племінним заводам - до 1,9 тис. гривень за одну голову, племінним репродукторам - до 1 тис. гривень за одну голову та іншим сільськогосподарським підприємствам - до 600 гривень за одну голову, передає "Дело".

Спеціальна бюджетна дотація за поголів‘я телиць, закуплених у фізичних осіб для вирощування, - до 7 гривень за 1 кг живої ваги.

Бюджетна дотація за реалізоване молоко сільськогосподарським підприємствам затверджена в розмірі 0,35 гривні за кілограм у перерахунку на базисну жирність.

Фізичним особам - 0,3 гривні за кілограм.

Бюджетна дотація за вирощену і продану на забій і переробку переробним підприємствам молодняк великої рогатої худоби - 1,5 гривні за кілограм живої ваги; свині - 1 гривня за кілограм живої ваги.

Розмір часткового відшкодування витрат фізичним особам по закупівлі нової установки індивідуального доїння затверджено у межах фактичних витрат, але не більше 5000 гривень за одиницю.

Кабмін визначився з розмірами дотацій на тваринництво


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті