Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 21 03:00 | London, Feb 21 01:00 | New York, Feb 20 21:00
Shanghai, Feb 21 09:00 | Tokyo, Feb 21 10:00 | Sydney, Feb 21 12:00

Арабські зернотрейдери планують закуповувати в України 500 тис. тонн хліба4 лютого 2011 в 13:46 - Ілона Чіркова


Арабські зернотрейдери планують закуповувати в України 500 тис. тонн хліба

Арабські зернотрейдери висловили готовність щорічно закуповувати в України до 500 тисяч тонн хліба. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Бізнесменів з ОАЕ зацікавили експортні можливості аграрного сектора Херсонщини, зокрема, співпрацю у сфері сільського господарства, закупівлі зернових культур та оренди земельних ділянок.

З цією метою Херсонський морський торговельний порт відвідали представники корпорації Abu Dhabi Basic Industries, компаній Grand Mils for flower & Animal Feed і Grand Mils. Всі вони спеціалізуються на імпорті зернових культур в країни Близького Сходу і забезпечують цими культурами близько 60% ринку.

Херсонський морський порт вони розглядають як основну ланку в транспортному ланцюгу, що має з‘єднати місцевих виробників зерна з ринками Близького Сходу.

Гості ознайомилися з причалами порту, здійснили екскурсію по акваторії Дніпра, оглянули будівництво зернового терміналу.

Більш детально ознайомитися з потенціалом порту бізнесмени мали можливість під час під час "круглого столу", на засідання якої були запрошені провідні фахівці, а також представники фірм, що спеціалізуються на виробництві та переробці сільськогосподарської продукції області.

У ході зустрічі відбувся обмін інформацією про економічний потенціал Херсонщини та її головного порту, через який йде експорт зерна з усієї області.

Арабські зернотрейдери планують закуповувати в України 500 тис. тонн хліба


Новини Статті Аналітика
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ НА РІВНІ РЕГІОНУ ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ НА РІВНІ РЕГІОНУ Креатив Груп - Аналитика от ИГ Сократ Креатив Груп - Аналитика от ИГ Сократ
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня ПРО ФОРМИ ОБ’ЄДНАНЬ ПІДПРИЄМСТВ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ УКРАЇНИ ПРО ФОРМИ ОБ’ЄДНАНЬ ПІДПРИЄМСТВ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ УКРАЇНИ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Присяжнюк озвучив прогноз експорту зерна Присяжнюк озвучив прогноз експорту зерна Інноваційний розвиток аграрних підприємств Миколаївської області Інноваційний розвиток аграрних підприємств Миколаївської області I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нібулон" відновив закупівлі зерна Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Державні фінанси – це мистецтво передавати гроші з рук у руки доти, поки вони не зникнуть.

Р.Сарнофф
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті