Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 18:09 | London, Jul 23 16:09 | New York, Jul 23 12:09
Shanghai, Jul 24 00:09 | Tokyo, Jul 24 01:09 | Sydney, Jul 24 03:09

Аграрії вимагають збільшення видатків на агросектор

Аграрії вимагають збільшення видатків на агросектор
10 грудня 2010 в 19:17 - Роман Зайцев


Аграрії вимагають збільшення видатків на агросектор

Аграрні асоціації вимагають збільшення видатків на агросектор із загального фонду бюджету 2011 р. до 5,5 млрд грн. Про це на прес-конференції повідомив президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.За словами Л.Козаченка, у проекті державного бюджету на 2011 р. державної підтримки галузі передбачається лише в обсязі 10,7 млрд грн, у тому числі за рахунок загального фонду держбюджету - лише 690 млн грн. "З бюджету повністю вилучено дотування посівів цукрових буряків, підтримка розвитку селекції в рослинництві, тваринництві... Змінено також державну підтримку закупівлі складної сільськогосподарської техніки", - зауважив він і додав, що аграрні асоціації підтримують пропозицію ліквідованого Міністерства аграрної політики щодо вдосконалення фінансування галузі. Це стосується, зокрема, програми підтримки розвитку садівництва, виноградарства і хмелярства, яка сприяла б поступовому відродженню цих галузей.

Л.Козаченко відмітив, що аграрні асоціації не підтримують наміри ліквідованого Міністерства фінансів включити кошти від 1% збору до загального фонду бюджету наступного року. Асоціації пропонують зберегти чинний порядок його зарахування і передбачити орієнтовний обсяг надходжень в сумі 735 млн. грн.

Він також додав, що асоціації вимагають збільшення видатків із загального фонду до 5,5 млрд грн, з цих вимог буде можливо направити зусилля на покращення ситуації в секторі. Асоціації також просять забезпечити надання державної підтримки підприємствам АПК через механізм здешевлення кредитів в обсязі не менше 1,8 млрд грн, на створення оптових ринків сільськогосподарської продукції потрібно 300 млн грн.

Л.Козаченко відмітив, що Податковим кодексом передбачено фінансову підтримку на 1 корову за рахунок коштів від сплати ПДВ за продані переробником м'яса та молока. За його словами, за підрахунками таких коштів набирається за рік близько 3 млрд грн, проте в проекті бюджету їх немає.

Аграрні асоціації підготували лист до прем`єр-міністра України Миколи Азарова з відповідними вимогами. Лист підписали Українська аграрна конфедерація, Український клуб аграрного бізнесу, Національна асоціація молочників, Асоціація "Укрцукор" та ін.

Аграрії вимагають збільшення видатків на агросектор


Новини Статті Аналітика
Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Аграрії просять Януковича ветувати мита на експорт зерна Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Мінагропрод планує виділити 500 мільйонів гривень для компенсації кредитів аграріям Мінагропрод планує виділити 500 мільйонів гривень для компенсації кредитів аграріям Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров хоче зробити бюджет більш соціальним Азаров хоче зробити бюджет більш соціальним Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
На підготовку доріг до Євро-2012 з бюджету додатково виділено 2,4 млрд грн. На підготовку доріг до Євро-2012 з бюджету додатково виділено 2,4 млрд грн. Особливості бюджетного процесу та його інфраструктура на вітчизняних ринках Особливості бюджетного процесу та його інфраструктура на вітчизняних ринках I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Квартальний прибуток і виручка IBM виросли незважаючи на скорочення обсягу нових контрактів Квартальний прибуток і виручка IBM виросли незважаючи на скорочення обсягу нових контрактів Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Самий приголомшливий успіх частенько приходить прямо слідом за самим гірким розчаруванням.

Генрі Уорд Бічер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті