Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 15:55 | London, Apr 17 13:55 | New York, Apr 17 09:55
Shanghai, Apr 17 21:55 | Tokyo, Apr 17 22:55 | Sydney, Apr 18 00:55

"Нібулон" відновив закупівлі зерна

"Нібулон" відновив закупівлі зерна
Рейтинг: 0
Голосів: 0
25 травня 2011 в 18:40 - Роман Зайцев


"Нібулон" відновив закупівлі зерна

Найбільший український зернотрейдер за підсумками декількох минулих сезонів - компанія "Нібулон", яка кілька місяців тому зупинила закупівлі зернових через переповненість потужностей зі зберігання, відновлює торговельну діяльність.Про це пише газета "Дело" із посиланням на прес-службу компанії.

У рамках останнього розподілу компанія не отримала квоту на експорт і не мала можливості розвантажити свої елеватори, тому закупівля зернових була припинена.

Повернення до активних закупівель пов‘язане з тим, що уряд нарешті визначився з методами регулювання ринку зерна в майбутньому сезоні і таким чином компанії отримали можливість планувати свою діяльність і формувати закупівельні ціни.

Як відомо, у травні Верховна рада прийняла закон про введення мита на експорт пшениці (9%, але не менше 17 євро за тонну), кукурудзи (12%, але не менше 20 євро за тонну) і ячменю (14%, але не менше 23 євро за тонну).


Відповідний закон "Про внесення змін до Податкового кодексу та затвердження ставок експортного мита на деякі види зернових культур" чекає на підпис президента.

"Як тільки набере чинності, компанія "Нібулон" готова буде організувати закупівлю пшениці" - ідеться в повідомленні компанії.

Паралельно компанія продовжує закуповувати соняшник.

21 травня "Нібулон" також відновив закупівлю кукурудзи для сільгосптоваровиробників.

"Нібулон" відновив закупівлі зерна


Новини Статті Аналітика
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Розвиток інноваційної інфраструктури рибних господарств Херсонської області Розвиток інноваційної інфраструктури рибних господарств Херсонської області Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Присяжнюк озвучив прогноз експорту зерна Присяжнюк озвучив прогноз експорту зерна Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті