Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 25 07:43 | London, Apr 25 05:43 | New York, Apr 25 01:43
Shanghai, Apr 25 13:43 | Tokyo, Apr 25 14:43 | Sydney, Apr 25 16:43

"Нібулон" частково програв суд щодо зернових квот

"Нібулон" частково програв суд щодо зернових квот
За матеріалами: Економічна правда
Рейтинг: 0
Голосів: 0
5 квітня 2011 в 12:00 - Роман Зайцев


"Нібулон" частково програв суд щодо зернових квот

Найбільший вітчизняний виробник і експортер аграрної продукції, компанія "Нібулон" відчула на собі суворість української Феміди, яка відмовилася визнати упередженість урядових кіл до операторів зернового ринку.Підприємству відмовили у скасуванні рішення Мінекономрозвитку і торгівлі від 11 січня 2011 року. Своїм позовом "Нібулон" мав намір зобов‘язати міністерство провести повторний розподіл квот, пише видання "Экономические известия".

Перемогою компанії можна назвати те досягнення, що суд хоча б відмінив рішення Державної інспекції з контролю якості сільськогосподарської продукції та моніторингу від 5 січня.

Нагадаємо, інстанція відмовилася підтвердити "Нібулону" документи для Мінагропрода про наявність 264 тисяч тонн кукурудзи і 276 тисяч тонн пшениці.

Ця обставина завадила "Нібулону" оформити заявку на участь у розподілі квот. У результаті компанія вже майже чотири місяці позбавлена ​​можливості реалізувати зернові на експорт і закуповувати їх у селян.

Зупинені всі проекти з інвестування в розвиток портової інфраструктури, обмежені можливості з проведення посівної кампанії.

Гендиректор і співвласник "Нібулона" Олексій Вадатурський не приховує свого засмучення з приводу рішення суду, але налаштований рішуче. "Будемо подавати апеляцію, будемо боротися далі", - сказав він.

Треба відзначити, що повне задоволення позову позивача стало б прецедентом для звернення інших великих зернотрейдерів в судові органи, які також були відсторонені від експорту.

Серед них - "Топфер", "Луї Дрейфус", "Каргіл" та інші оператори, які давно присутні на українському ринку і зарекомендували себе як професійні трейдери.

Хитка надія на скасування результатів розподілу квот і їх перегляд залишалася до винесення протилежного рішення Миколаївським судом. Але, на жаль, справедливість не восторжествувала.

Очевидно, що визнання незаконності розподілу квот довело б факт корупційності влади та всіх її дій на ринку зерна, які спостерігає громадськість з літа минулого року.

"Нібулон" частково програв суд щодо зернових квот


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
"Укравтопром" просить ввести квоти для іномарок Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті