Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 13 05:16 | London, Dec 13 03:16 | New York, Dec 12 23:16
Shanghai, Dec 13 11:16 | Tokyo, Dec 13 12:16 | Sydney, Dec 13 14:16

"Мотор Січ" та китайська компанія підписали меморандум про співробітництво19 листопада 2010 в 16:05 - Уляна Роїк


"Мотор Січ" та китайська компанія підписали меморандум про співробітництво

Запорізьке ВАТ "Мотор Січ" і одна з найбільших китайських компаній - Polytechnology Inc. підписали меморандум про співробітництво в просуванні на ринок КНР вертолітних двигунів.  

Мова йде про двигуни ТВ3-117ВМА -СБМ1В.

Цей документ став одним з підсумків участі українського підприємства в авіасалоні, в ході якого пройшли переговори як з китайськими, так і західними колегами.

 Як повідомив голова правління ВАТ, Китай замовив новий двигун підвищеної потужності, пристосований до високих температур. Зараз пороводяться його випробовування під Санкт-Петербургом за технічним завданням Міністерства оборони Росії. Він зазначив, що в цій галузі українські двигунобудівники працюють у тісній кооперації з російською стороною. 

Загалом, "Мотор Січ" веде в Китаї три теми. Зокрема, "свідченням спільного успіху сторін" є три літаки із запорізькими двигунами. По-перше, це навчально-тренувальний К8 з двигуном АЇ25ТЛК. Такі машини, призначені для початкового навчання, в Китаї дуже добре продаються. І не лише всередині країни - їх у КНР закуповують 16 країн.

Друга тема - навчально-тренувальний літак L15. Цей літак є конкурентом Як-130, літака виробництва Alenia Aermacchi (SF-260F - ред.), південнокорейського Т50. Але в усіх він виграє тим, що китайці замовили форсажну камеру, і на цьому салоні вони демонстрували піруети вищого пілотажу - це маневреність на низьких висотах і надзвуковий політ на великих висотах.

Третя тема - це Ан-148, який виставлявся на цьому салоні. Цього тижня гендиректор лізингової компанії "Іллюшин Фінанс і Ко" Олександр Рубцов і генконструктор АНТК ім. Антонова Дмитро Кива вели переговори з рядом компаній у Китаї щодо питання можливого продажу цих українсько-російських лайнерів як київського, так і воронезького складання в Китаї. Двигуни на літак, як відомо, постачає "Мотор-Січ".

Також стало відомо, що китайська сторона зараз хоче купувати ліцензії і робити сама техніку, в тому числі й авіадвигуни. Але "Мотор Січ" не поспішає створювати СП, тому що, на думку його керівника, "віддати технологію - значить, втратити ринок".

За матеріалами і.а. УКРІНФОРМ
 

"Мотор Січ" та китайська компанія підписали меморандум про співробітництво


Новини Статті Аналітика
"Ютейр" і "Мотор Січ" підписали угоду про ремонт авіадвигунів для вертольотів на 20 млн доларів Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Рецепт боротьби Китаю з інфляцією Рецепт боротьби Китаю з інфляцією Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі "Мотор Січ" розширює свою присутність в країнах Латинської Америки Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Перспектива китайського юаня стати світовою резервною валютою Перспектива китайського юаня стати світовою резервною валютою Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
"Нафтогаз" та Турецька державна нафтова компанія ТРАО домовились про підписання угоди про співробітництво Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Як байка, так і життя ціниться не за довжину, а за зміст.

Сенека
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті