Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 20 08:25 | London, Jun 20 06:25 | New York, Jun 20 02:25
Shanghai, Jun 20 14:25 | Tokyo, Jun 20 15:25 | Sydney, Jun 20 17:25

Янукович наклав вето на містобудівний закон

Янукович наклав вето на містобудівний закон
4 лютого 2011 в 13:13 - Роман Зайцев


Янукович наклав вето на містобудівний закон

Президент Віктор Янукович застосував право вето до закону "Про регулювання містобудівної діяльності" і повернув його до Верховної ради із своїми пропозиціями. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.Згідно із повідомленням, причинами для прийняття такого рішення стало, те, що, на думку глави держави, цим законом "звужуються права громадян щодо можливості прийняття участі в обговоренні при плануванні і забудові території, створюються можливості для втручання у виключну компетенцію органів місцевого самоврядування, у тому числі - обмеження компетенції сільських, селищних, міських рад щодо затвердження містобудівної документації, яка закріплена у законі "Про місцеве самоврядування в Україні".

Також закон не передбачає достатньої відповідальності за негативні наслідки, спричинені допущеними порушеннями будівельних норм, стандартів і правил у процесі проектування, експертизі проектів та будівництві об‘єктів містобудування.

У пропозиціях Янукович також наполягає на обов‘язковості врахування прав громадян, громад і місцевих рад під час підготовки містобудівної документації.

Крім того, президент наголосив "на необхідності встановлення у законі персоніфікованої відповідальності за негативні наслідки у разі порушення норм і правил, які регламентують діяльність у будівельній сфері".

Як повідомлялося, 13 січня 2011 року Верховна рада прийняла закон "Про регулювання містобудівної діяльності", розроблений урядом.

В уряді стверджують, що закон значно спрощує й удосконалює всі етапи містобудівної діяльності і здешевить будівництво щонайменше на третину.

Між тим представники громадськості були занепокоєні тим, що у законі передбачено усунення громадськості від контролю за забудовою міста.

Зокрема, закон обмежує можливості місцевих громад та їх представників в особі рад впливати на процеси забудови.

За чинним дотепер законодавством місцеві ради мають повноваження затверджувати усі містобудівні документи.

За новим же законом місцеві ради позбавляються права затверджувати будь-які плани, крім генерального, а громадські слухання передбачаються лише при ухваленні Генерального плану.

Янукович наклав вето на містобудівний закон


Новини Статті Аналітика
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Газпром" оцінює будівництво газогону "Пiвденний потiк" в 15,5 мільярдів євро Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Єврокомісія підтримала проект будівництва Єврокомісія підтримала проект будівництва "Південного потоку" Принципи організації комунальної інфрастуктури Принципи організації комунальної інфрастуктури I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Світ належить оптимістам, песимісти – тільки глядачі.

Ф.Гізо
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті