Інвестиції.орг

Kyiv, May 27 00:39 | London, May 26 22:39 | New York, May 26 18:39
Shanghai, May 27 06:39 | Tokyo, May 27 07:39 | Sydney, May 27 09:39

В Україні подорожчали будівельно-монтажні роботи

В Україні подорожчали будівельно-монтажні роботи
11 жовтня 2010 в 17:45 - Роман Зайцев


В Україні подорожчали будівельно-монтажні роботи

Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні за січень-серпень 2010 року підвищилися на 11,5%, тоді як зростання цін на БМР за аналогічний торішній період становило лише 2%.  Про це повідомив Державний комітет статистики.

Згідно з даними, в серпні будівельно-монтажні роботи підвищилися на 0,7% порівняно з липнем, коли їх вартість зросла на 1,8% до червня.

"За видами економічної діяльності зростання цін на БМР у серпні зафіксовано у всіх сферах, при цьому найбільше - у добувній промисловості (1,7%)", - наголошується в повідомленні.

За даними Держкомстату, зростання цін за видами будинків та споруд спостерігалося в усіх сферах. При цьому зростання цін на БМР у нежитлових будівлях у серпні сповільнилося до 0,5%, у житлових - до 0,6% до липня поточного року.

Як повідомлялося раніше, ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в червні 2010 року підвищилися на 1,3%  порівняно з травнем, коли їх вартість зросла на 1,9% до квітня.

В Україні подорожчали будівельно-монтажні роботи


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті