Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 15 15:39 | London, Jul 15 13:39 | New York, Jul 15 09:39
Shanghai, Jul 15 21:39 | Tokyo, Jul 15 22:39 | Sydney, Jul 16 00:39

У Мелітополі може з’явитись великий промисловий парк

У Мелітополі може з’явитись великий промисловий парк
4 лютого 2011 в 12:18 - Ілона Чіркова


У Мелітополі може з’явитись великий промисловий парк

Міська влада Мелітополя (Запорізька обл.) оглянула ділянку, на якій планують створити індустріальний парк.Промисловий парк хочуть створити спільно з Мелітопольською районом за підтримки області. 222 гектара землі вздовж Каховського шосе в районі заводів "Автокольорлит" та моторного - одна з ділянок, який може бути цікавим для інвесторів.

Ділянка землі біля траси Москва - Сімферополь ще в радянські часи планувався під промисловість. Тому саме тут міське керівництво хотіло б бачити індустріальний парк.

Як повідомляє мелітопольський виконком, представники влади підрахували, що на цій ділянці може розміститися півтори сотні машинобудівних, метало-і деревообробних підприємств, склади і офіси. Така можливість має зацікавити інвесторів, і міське керівництво всіляко буде сприяти їхній появі. До того ж, такий промпарк - це додаткові робочі місця та відрахування до бюджету.

Проте пошук інвестора - це не єдина проблема. Дана ділянка землі розпайована між 25 власниками і належить території району. Районна влада проект повністю підтримує, і питання з власниками паїв можна вирішити тільки на рівні держави.

Про всяк випадок розглядаються і інші площі для розвитку промисловості. Зокрема, ведуться переговори з керівниками мелітопольських заводів, де є порожні цехи. На цих площах можна зробити так звані бізнес-інкубатори, а це умови для легалізації існуючих підприємств-підпільників.

У Мелітополі може з’явитись великий промисловий парк


Новини Статті Аналітика
Інвестори втрачають інтерес до СНД Інвестори втрачають інтерес до СНД Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Янукович обіцяє Янукович обіцяє "сприятливі умови" для інвесторів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Голландські інвестори повернуться до кораблебудівної галузі України після поліпшення інвестиційного клімату Голландські інвестори повернуться до кораблебудівної галузі України після поліпшення інвестиційного клімату Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
85% інвесторів очікують дефолту Греції 85% інвесторів очікують дефолту Греції Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Колеснiков обіцянками заманює інвесторів до будівництва комплексу для автоперегонiв Колеснiков обіцянками заманює інвесторів до будівництва комплексу для автоперегонiв "Формула-1" Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп Роль інформаційно - комунікаційних технологій в діяльності промислово - фінансових груп I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх залежить від зусиль.

Софокл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті