Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 17 04:54 | London, Oct 17 02:54 | New York, Oct 16 22:54
Shanghai, Oct 17 10:54 | Tokyo, Oct 17 11:54 | Sydney, Oct 17 13:54

Траса "Формули-1" біля Чорнобиля обійдеться у $200 мільйонів

Траса "Формули-1" біля Чорнобиля обійдеться у $200 мільйонів
22 грудня 2010 в 18:51 - Роман Зайцев


Траса "Формули-1" біля Чорнобиля обійдеться у $200 мільйонів

Домогтися проведення в Україні етапу чемпіонату світу з кільцевих автоперегонів на автомобілях з відкритими колесами "Формула-1" не легше, ніж отримати чемпіонат світу, Європи чи Олімпійські ігри.

Таку думку висловив віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков, передає "Дзеркало тижня".

Так віце-прем'єр прокоментував заяву губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка побудувати у Київській області трасу для проведення перегонів "Формули-1".

За словами Колеснікова, будівництво траси оцінюється у 200 млн. доларів.

У той же час, до будівництва необхідно заручитися підтримкою Міжнародної федерації автоспорту, підкреслив віце-прем'єр-міністр.

"На відміну від чемпіонатів світу, Європи або Олімпіади, етап "Формули-1" потрібно проводити щороку.

Але проблема тут не стільки з інфраструктурою, скільки з можливістю прийняти Україну до цього клубу", - підкреслив Колесніков.

Як повідомлялося, Київська обласна державна адміністрація планує побудувати міжнародну автотрасу для проведення змагань.

Траса "Формули-1" біля Чорнобиля обійдеться у $200 мільйонів


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті