Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 05:13 | London, Jul 21 03:13 | New York, Jul 20 23:13
Shanghai, Jul 21 11:13 | Tokyo, Jul 21 12:13 | Sydney, Jul 21 14:13

Траса "Формули-1" біля Чорнобиля обійдеться у $200 мільйонів

Траса "Формули-1" біля Чорнобиля обійдеться у $200 мільйонів
22 грудня 2010 в 18:51 - Роман Зайцев


Траса "Формули-1" біля Чорнобиля обійдеться у $200 мільйонів

Домогтися проведення в Україні етапу чемпіонату світу з кільцевих автоперегонів на автомобілях з відкритими колесами "Формула-1" не легше, ніж отримати чемпіонат світу, Європи чи Олімпійські ігри.Таку думку висловив віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков, передає "Дзеркало тижня".

Так віце-прем'єр прокоментував заяву губернатора Київської області Анатолія Присяжнюка побудувати у Київській області трасу для проведення перегонів "Формули-1".

За словами Колеснікова, будівництво траси оцінюється у 200 млн. доларів.

У той же час, до будівництва необхідно заручитися підтримкою Міжнародної федерації автоспорту, підкреслив віце-прем'єр-міністр.

"На відміну від чемпіонатів світу, Європи або Олімпіади, етап "Формули-1" потрібно проводити щороку.

Але проблема тут не стільки з інфраструктурою, скільки з можливістю прийняти Україну до цього клубу", - підкреслив Колесніков.

Як повідомлялося, Київська обласна державна адміністрація планує побудувати міжнародну автотрасу для проведення змагань.

Траса "Формули-1" біля Чорнобиля обійдеться у $200 мільйонів


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті